Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 31.01.1994 |
| IČO | 49967029 |
| Datová schránka | 377r4p7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 1 | 88 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM plus, spol. s r.o. | 1 | 88 433 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 368 070 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 124 146 Kč |
| Kosmetika | 1 | 115 584 Kč |
| Kancelář | 1 | 110 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 368 070 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 2 | 226 553 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 124 146 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM plus, spol. s r.o. | 4 | 718 769 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 10 | 1 094 437 Kč |
| Kosmetika | 1 | 110 968 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 67 202 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 2 | 206 690 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 2 | 138 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM plus, spol. s r.o. | 4 | 345 352 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kosmetika | 19 | 2 147 616 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 257 798 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 238 569 Kč |
| Leciva | 2 | 238 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 496 367 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 238 418 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 | 108 642 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM plus, spol. s r.o. | 6 | 843 428 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 19 | 5 600 070 Kč |
| Čisticí výrobky | 28 | 3 041 302 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 117 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Olomouce, a.s. | 1 | 140 312 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 116 302 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM plus, spol. s r.o. | 3 | 256 614 Kč |