Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. zaniklý subjekt. Je součástí jedné kategorie orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Renata Sýsová
změna 18.12.2017
| Založeno | 01.07.1994 |
| Zaniklo | 31.12.2025 |
| IČO | 60042354 |
| Datová schránka | t8jehtz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 59 smluv za celkem 78 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 398 726 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 208 740 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 3 | 607 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KASKO-BLINDS a.s. | 1 | 398 726 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 2 | 208 740 Kč |
| Radim Adámek | 1 | 208 740 Kč |
| Pavla Malovaná | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 163 480 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 2 | 163 480 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 37 510 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 204 526 Kč |
| Nábytek | 1 | 163 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 150 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 16 827 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 37 510 000 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 4 | 384 353 Kč |
| SynPro Data s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Zásobování teplem Vsetín a.s. | 1 | 1 401 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 13 310 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 5 566 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 75 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 5 765 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 2 | 18 876 000 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 4 | 80 765 Kč |
| Zásobování teplem Vsetín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 163 955 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 163 955 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 141 752 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 98 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 4 | 567 662 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORT CLUB s.r.o. | 1 | 163 955 Kč |
| Richard Kloss | 1 | 141 752 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 1 | 98 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 14 520 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 3 025 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 171 881 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 3 | 17 545 000 Kč |
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 2 | 171 881 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 9 | 1 515 480 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 9 680 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 2 | 374 480 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 9 680 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 0 Kč |
| Zásobování teplem Vsetín a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 254 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 148 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 2 | 402 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SynPro Data s.r.o. | 1 | 254 100 Kč |
| Výtahy Vsetín, s.r.o. | 1 | 148 419 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 29 | 457 380 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 15 | 60 137 000 Kč |
| Stavebnictví | 50 | 9 200 366 Kč |
| Školení a kurzy | 51 | 3 658 865 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 22 | 1 147 685 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1218, příspěvková organizace | 19 | 1 112 812 Kč |