Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 13.01.1994 |
| IČO | 60113685 |
| Datová schránka | 2x6hut8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 105 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 307 824 Kč |
| IT | 1 | 275 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 1 | 14 061 410 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 307 824 Kč |
| Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí | 1 | 275 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 3 | 14 645 114 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 46 891 289 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 7 764 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 3 | 45 974 555 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 6 | 5 983 851 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 1 341 648 Kč |
| Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé | 2 | 1 006 720 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 348 843 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 14 | 54 655 617 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 6 591 778 Kč |
| IT | 1 | 132 420 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 75 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 6 210 688 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 2 | 381 090 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 132 420 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 75 000 Kč |
| Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé | 2 | 0 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 8 | 6 799 197 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 14 987 602 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 3 381 551 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 4 | 13 895 698 Kč |
| Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé | 2 | 2 263 511 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 1 118 040 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 1 091 904 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 10 | 18 369 153 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 3 450 533 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 2 405 093 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 2 | 1 148 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 3 | 3 553 988 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 231 231 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 231 231 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 153 912 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 5 | 385 143 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 4 | 2 768 843 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 2 768 843 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 2 | 118 580 Kč |
| RECOM REALITY s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 6 | 2 996 323 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 108 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 139 | 108 272 881 Kč |
| IT | 3 | 2 512 840 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 13 | 99 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 2 405 480 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 3 | 342 430 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 107 360 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LAURYN s.r.o. | 7 | 2 855 270 Kč |