Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 60254301 |
| Datová schránka | sm3mdx7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 51 smluv za celkem 6 mil. Kč;
2,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 297 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTIKHAUS, a.s. | 1 | 297 030 Kč |
| JIRKŮ s.r.o. | 1 | 73 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 2 | 370 052 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 245 645 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 149 407 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTIKHAUS, a.s. | 1 | 245 645 Kč |
| Brick & Cotto experts s.r.o. | 1 | 149 407 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 2 | 395 052 Kč |
| Energie LK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 715 154 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTIKHAUS, a.s. | 2 | 476 116 Kč |
| Brick & Cotto experts s.r.o. | 1 | 239 038 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 3 | 715 154 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 884 490 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 61 335 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ANTIKHAUS, a.s. | 1 | 594 990 Kč |
| ABcomp.cz, s.r.o. | 1 | 217 068 Kč |
| MIBAG sanace spol. s r.o. | 1 | 72 432 Kč |
| Ing. Pavel Barbora | 1 | 61 335 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 6 | 945 825 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 567 988 Kč |
| IT Hardware | 1 | 312 422 Kč |
| Telekomunikační služby | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ABcomp.cz, s.r.o. | 2 | 373 025 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 155 856 Kč |
| Jiří Hošic | 1 | 148 701 Kč |
| Petr Sedlmajer | 1 | 101 794 Kč |
| Josef Rác | 1 | 101 035 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 7 | 880 410 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 205 816 Kč |
| Nábytek | 1 | 60 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 2 | 205 816 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 60 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 3 | 266 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 238 706 Kč |
| Nábytek | 1 | 97 707 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 3 | 336 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 2 | 336 413 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 229 992 Kč |
| Nábytek | 2 | 178 725 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 165 558 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 6 | 574 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 6 | 574 275 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 485 198 Kč |
| Nábytek | 3 | 385 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 373 832 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 22 500 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 8 | 1 183 936 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 60 095 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 22 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 10 | 1 266 531 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 1 967 055 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 268 077 Kč |
| Kancelář | 1 | 70 694 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 5 | 484 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 5 | 484 685 Kč |