Soukromá firma.
| Založeno | 18.11.1993 |
| IČO | 60342102 |
| Datová schránka | d8rnehh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 13 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 242 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 2 | 242 121 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 305 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 305 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 1 | 305 888 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 586 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 586 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 2 | 586 705 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 482 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 482 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 1 | 482 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 290 158 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 2 | 290 158 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 207 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 207 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 1 | 207 515 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 4 748 161 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 127 534 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 2 | 127 534 Kč |