Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 60610476 |
| Datová schránka | e65ksv7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 63 smluv za celkem 9 mil. Kč;
14,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 510 000 Kč |
| IT | 1 | 86 394 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 2 | 510 000 Kč |
| Miroslav More | 1 | 200 000 Kč |
| Šumavské zahrady s.r.o. | 1 | 113 871 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 86 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 510 000 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 400 265 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 683 100 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 392 040 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 683 100 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 3 | 392 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 70,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 240 120 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 140 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 240 120 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 2 | 140 000 Kč |
| Tomáš Marek | 1 | 0 Kč |
| KUBA - KT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavlína Kolářová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 240 120 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 7 | 140 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 766 600 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 511 436 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 97 616 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 1 | 1 766 600 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 609 053 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 1 766 600 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 319 440 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 289 613 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 92 048 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 92 048 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 1 | 92 048 Kč |
| Město Klatovy | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 264 989 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 133 536 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 264 989 Kč |
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 2 | 133 536 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Šumavské zahrady s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 264 989 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 4 | 133 536 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 774 366 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 79 716 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šumavské zahrady s.r.o. | 1 | 1 283 715 Kč |
| Klatovská stavební společnost s.r.o. | 2 | 1 277 760 Kč |
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 3 | 579 716 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 1 | 212 891 Kč |
| DEVĚTSIL JST, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 6 | 2 774 366 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 500 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 79 716 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 51 | 3 562 793 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 10 | 102 276 Kč |
| ATELIER U5 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavlína Kolářová | 1 | 0 Kč |
| Daniel Dvořák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 4 | 102 276 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 28 047 015 Kč |
| Dary a dotace | 37 | 14 787 988 Kč |
| Energie | 13 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 13 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 120 050 Kč |
| FAPA truhlářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klatovy, Studentská 601, příspěvková organizace | 5 | 120 050 Kč |