Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.03.1994 |
| IČO | 60697628 |
| Datová schránka | fxwd8uv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 18 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 360 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 2 | 1 360 000 Kč |
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 3 | 1 360 000 Kč |
| Advokátní kancelář Mgr. PAVEL RAJZNAUER | 1 | 680 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 14 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 1 | 14 157 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 173 374 Kč |
| Technické služby | 1 | 69 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 173 374 Kč |
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 1 | 69 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 2 | 243 251 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 6 925 685 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 6 781 840 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 143 845 Kč |
| Kulturní a kongresové centrum Elektra, p. o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 4 | 6 925 685 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 139 632 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 132 812 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 6 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 2 | 139 632 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 1 959 750 Kč |
| Technické služby | 1 | 476 695 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 1 959 750 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 476 695 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 3 | 2 436 445 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 2 724 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 2 668 550 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 55 558 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 2 | 2 724 108 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 4 | 2 876 597 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 2 287 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 464 313 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 125 283 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 4 | 2 876 597 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 786 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 312 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 786 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 312 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOGA LUHAČOVICE, s.r.o. | 5 | 1 099 340 Kč |