Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.06.1994 |
| IČO | 60711086 |
| Datová schránka | 8yjuj99 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 5736 smluv za celkem 7 mld. Kč;
22 smluv má zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
50 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 13 | 24 069 655 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 736 062 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 2 874 000 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 1 707 794 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 327 266 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 099 539 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 693 750 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 101 997 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 91 476 Kč |
| IT Hardware | 1 | 71 801 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 66 058 Kč |
| Odpady | 15 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 73 | 137 275 779 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 180 | 38 074 058 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
167 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 247 | 344 049 636 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 528 | 132 678 113 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 6 521 900 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 7 | 323 409 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 290 000 Kč |
| Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum, příspěvková organizace | 1 | 77 496 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 66 339 Kč |
| Katastrální úřad pro Zlínský kraj | 1 | 45 738 Kč |
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 1 | 34 291 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 1 | 13 721 Kč |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 1 | 11 991 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 253 | 287 170 076 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 474 | 157 362 537 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 13 | 4 094 809 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 2 131 489 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 816 737 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 181 500 Kč |
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 2 | 78 021 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
94 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 198 | 311 021 582 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 476 | 136 962 709 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 4 | 1 380 610 Kč |
| Okresní soud ve Zlíně | 1 | 442 691 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 438 020 Kč |
| Živý Zlín - kulturní a kreativní centrum, příspěvková organizace | 1 | 112 703 Kč |
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 3 | 40 075 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 20 | 26 966 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
161 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,32 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,16 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 170 | 1 302 751 591 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 442 | 211 297 119 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 148 830 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 131 436 Kč |
| Okresní soud ve Zlíně | 1 | 79 666 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
270 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 196 | 286 900 604 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 523 | 86 304 716 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 6 000 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 560 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| Okresní soud ve Zlíně | 2 | 372 898 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 299 015 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 199 917 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 140 114 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 110 540 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 1 | 34 449 Kč |
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 2 | 17 061 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
326 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
105 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 142 | 265 311 767 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 338 | 147 229 098 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 92 717 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 92 400 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 73 084 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
50 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 111 | 1 034 200 154 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 250 | 115 531 821 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 670 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 2 | 399 300 Kč |
| Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace | 1 | 69 756 Kč |
| 00226319 | 1 | 50 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 92 | 815 393 641 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 179 | 104 904 016 Kč |
| 00226319 | 1 | 1 601 837 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 77 288 Kč |