Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 03.01.1995 |
| IČO | 60730170 |
| Datová schránka | iwp3vfu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 7 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 726 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 726 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 87 831 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 65 288 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 42 551 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 4 | 921 670 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 321 629 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 300 680 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 169 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 321 629 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 300 680 Kč |
| Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín | 1 | 91 902 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 1 | 77 892 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 74 732 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 6 | 866 834 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 1 559 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 6 | 1 326 668 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 3 | 232 806 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 143 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 11 | 1 703 449 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 1 043 925 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 305 175 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 62 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 1 043 925 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 3 | 305 175 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 270 347 Kč |
| Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace | 1 | 62 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 8 | 1 681 957 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 261 014 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 113 885 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 108 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 203 014 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 190 582 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 108 352 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 6 | 559 949 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 21 | 2 128 136 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 656 250 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 8 | 1 144 938 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 11 | 1 205 438 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 1 | 81 070 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 87 | 16 353 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 423 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELMO elektro a.s. | 2 | 423 585 Kč |