Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.12.1994 |
| IČO | 60732610 |
| Datová schránka | jv2imr9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 77 smluv za celkem 177 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Velké Meziříčí | 3 | 6 507 644 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 2 | 1 136 251 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 5 | 7 643 895 Kč |
| GREMIS, s.r.o. | 1 | 1 965 573 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 22 152 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 11 | 12 582 837 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 8 | 9 701 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 19 | 22 284 284 Kč |
| GREMIS, s.r.o. | 1 | 2 092 013 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 77 643 253 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Velké Meziříčí | 3 | 76 936 859 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 706 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 4 | 77 643 253 Kč |
| GREMIS, s.r.o. | 1 | 76 185 139 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 17 470 122 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Velké Meziříčí | 2 | 13 059 435 Kč |
| Obec Horní Libochová | 1 | 3 235 944 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 6 | 1 174 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 9 | 17 470 122 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 13 121 836 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 7 | 13 121 836 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 7 | 13 121 836 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 13 906 082 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 362 577 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | - 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 13 814 666 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 362 577 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 2 | 1 416 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 9 | 14 178 658 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 310 481 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 4 | 8 310 481 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 2 | 268 807 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 7 | 8 579 288 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 8 803 851 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 328 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 4 | 7 286 426 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 6 | 1 845 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 10 | 9 132 351 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 087 207 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Velké Meziříčí | 2 | 5 783 263 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 303 944 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 108 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 4 | 6 195 828 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 11 | 3 744 736 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 553 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Záblatí | 1 | 1 787 350 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 1 765 959 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 118 971 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A T I K A - L Y S Ý, s.r.o. | 4 | 3 672 280 Kč |