Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.04.1995 |
| IČO | 60747650 |
| Datová schránka | 55f5kjy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 8 smluv za celkem 857 558 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 242 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F & M Sába s.r.o. | 2 | 314 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 212 628 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 151 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 212 628 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F & M Sába s.r.o. | 3 | 363 878 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 117 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 117 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F & M Sába s.r.o. | 1 | 117 370 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F & M Sába s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 37 | 4 657 290 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F & M Sába s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |