Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 60884835 |
| Datová schránka | 7j8hmme |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 97 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Daněk | 1 | 334 902 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 2 | 137 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 1 | 334 902 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 137 644 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 656 219 Kč |
| Nábytek | 2 | 875 445 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 209 187 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 135 192 Kč |
| Odpady | 1 | 74 960 Kč |
| IT Hardware | 1 | 73 149 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 72 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 58 624 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 5 | 8 791 411 Kč |
| Robert Janovský | 3 | 1 235 445 Kč |
| Podlahářství Láska s.r.o. | 2 | 428 624 Kč |
| Václav Daněk | 1 | 245 000 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 209 187 Kč |
| DATRON, a.s. | 1 | 101 783 Kč |
| TS RK, s.r.o. | 1 | 74 960 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 73 149 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Ing. Jiří Zeman | 1 | 60 200 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Rychnov nad Kněžnou | 1 | 0 Kč |
| Účetnictví Města Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PZS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Slezák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 4 | 8 791 411 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 17 | 2 500 948 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 40 | 14 578 316 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 10 199 151 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 4 951 962 Kč |
| Nábytek | 3 | 3 891 390 Kč |
| IT Hardware | 4 | 3 062 295 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 191 504 Kč |
| Telco | 1 | 2 140 248 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 2 008 842 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 135 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 104 230 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 7 | 14 210 342 Kč |
| Radek Vintera | 2 | 12 350 604 Kč |
| DLNK s.r.o. | 5 | 9 008 311 Kč |
| Robert Janovský | 4 | 4 146 537 Kč |
| AISIS, z.ú. | 2 | 471 151 Kč |
| Alza.cz a.s. | 3 | 429 293 Kč |
| Nadační fond Škoda Auto | 1 | 376 620 Kč |
| Václav Broženský | 2 | 229 900 Kč |
| Ing. Jiří Zeman | 1 | 104 230 Kč |
| DATRON, a.s. | 1 | 95 346 Kč |
| Medeos s.r.o. | 1 | 88 800 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 86 394 Kč |
| Ademco CZ s.r.o. | 1 | 70 814 Kč |
| ICT plus, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Slezák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 27 | 27 458 000 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 4 | 13 940 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 135 342 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 1 | 5 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 4 280 051 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 39 | 2 841 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 5 | 8 980 051 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 82 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 3 | 8 850 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 130 051 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 1 | 82 401 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 39 | 8 027 877 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 39 | 5 193 750 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 4 580 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 127 219 Kč |
| Kancelář | 2 | 119 980 Kč |
| Nábytek | 1 | 96 490 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 12 | 5 337 710 Kč |
| Václav Broženský | 2 | 271 500 Kč |
| DLNK s.r.o. | 3 | 205 990 Kč |
| Ing. Jiří Zeman | 2 | 119 980 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 96 490 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 2 | 4 580 000 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 9 | 693 960 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 63 750 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 46,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 5 340 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 3 842 817 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 39 | 2 425 360 Kč |
| IT Hardware | 2 | 176 176 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 173 331 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 3 | 8 773 331 Kč |
| Ing. Jiří Zeman | 5 | 676 912 Kč |
| CLIM - Tech s.r.o. | 1 | 280 000 Kč |
| Václav Broženský | 1 | 195 750 Kč |
| DLNK s.r.o. | 2 | 176 176 Kč |
| Podlahářství Láska s.r.o. | 1 | 137 760 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Rychnov nad Kněžnou, s. r. o. | 1 | 5 340 000 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 260 000 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 12 | 1 466 598 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 173 331 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 39 | 204 030 780 Kč |
| Nábytek | 229 | 184 889 835 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 050 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 39 | 695 919 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 461 013 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 10 | 5 467 097 Kč |
| DLNK s.r.o. | 2 | 695 919 Kč |
| Škoda Auto a.s. | 1 | 280 000 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 83 460 Kč |
| HÖGNER s.r.o. | 1 | 65 925 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Zeman | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 050 000 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 7 | 1 125 304 Kč |
| Tepelné hospodářství Rychnov nad Kněžnou, s. r. o. | 1 | 1 110 780 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 181 013 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 344 | 130 777 985 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 3 205 640 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 302 049 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 40 | 175 100 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 5 | 3 334 127 Kč |
| Škoda Auto a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Ing. Pavel Bílek | 1 | 78 640 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Rychnov nad Kněžnou | 1 | 78 300 Kč |
| Tvořivá škola, z.s. | 1 | 77 000 Kč |
| AP Solutions s.r.o. | 1 | 51 754 Kč |
| XEVOS Solutions s.r.o. | 1 | 50 324 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Slezák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 050 000 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 9 | 552 818 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 182 049 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 609 | 715 529 690 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 3 050 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 196 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 6 | 3 539 369 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 99 090 Kč |
| Pavel Slezák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 050 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 390 279 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 2 | 99 090 Kč |
| Lyžařský oddíl Olešnice v O.h., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 115 | 87 961 111 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 050 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 3 | 3 174 735 Kč |
| Pavel Slezák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 2 | 3 174 735 Kč |
| Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563 | 1 | 0 Kč |