Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miroslav Kokinopulos
změna 18.06.2017
| Založeno | 28.07.2001 |
| IČO | 60990384 |
| Datová schránka | jp6mr5f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 165 smluv za celkem 4 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
9,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horský hotel Sůkenická, spol. s r. o. | 1 | 139 350 Kč |
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 3 | 139 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 451 939 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 226 260 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 120 856 Kč |
| Kancelář | 1 | 118 520 Kč |
| IT Hardware | 1 | 72 636 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASNET s.r.o. | 5 | 526 107 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 226 260 Kč |
| LEDEOS s.r.o. | 1 | 120 856 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 120 000 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 2 | 78 411 Kč |
| Miloslav Střelecký | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Poruba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 12 | 1 071 635 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 17 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 0 Kč |
| GM NET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| made with s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CASNET s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| HELEMIK manufaktura s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Horolezecký klub v Rožnově pod Radhoštěm z.s. | 1 | 0 Kč |
| IZOLTING MORAVIA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| eŽaluzie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Vykoukal | 1 | 0 Kč |
| Horský hotel Sůkenická, spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
| Petr Kmošťák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 23 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 57,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 11 | 0 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 0 Kč |
| BEDYNAR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Life ProKlassa s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| A21 Holidays s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| J&MR Company, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RESORT EISGRUB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Poruba | 1 | 0 Kč |
| WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| CASNET s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 19 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 15 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 95,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 8 | 829 640 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 213 387 Kč |
| Energie | 9 | 0 Kč |
| Technické služby | 8 | 0 Kč |
| IT Hardware | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Iveta Křížová | 1 | 213 387 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| CASNET s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| HELEMIK manufaktura s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SUN Outdoor, spolek | 1 | 0 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DATECO SERVICES s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Vykoukal | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 22 | 213 387 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 69,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 941 743 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 308 550 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIGO s.r.o. | 1 | 552 365 Kč |
| CASNET s.r.o. | 5 | 389 378 Kč |
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 5 | 308 550 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 0 Kč |
| GM NET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jindřich Sekula | 1 | 0 Kč |
| HELEMIK manufaktura s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CS21 Nextnet, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Stanislav Janíček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 18 | 941 743 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 308 550 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 15 | 2 232 450 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 348 226 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 109 321 Kč |
| Nábytek | 1 | 102 487 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 22 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RETIGO s.r.o. | 1 | 264 137 Kč |
| System plus Zlín, s.r.o. | 2 | 109 321 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 102 487 Kč |
| HELEMIK manufaktura s.r.o. | 1 | 84 089 Kč |
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 3 | 72 600 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 0 Kč |
| PENZION LÚKA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROJAL spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CASNET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Volarik hotels and resorts s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LAKAR s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 16 | 560 034 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 8 | 717 409 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 319 198 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 29 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Ostřanský | 1 | 319 198 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 0 Kč |
| CASNET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| I3 Consultants s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| HP TRONIC, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 10 | 319 198 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 29 | 1 583 820 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 845 994 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 760 021 Kč |
| IT Hardware | 44 | 508 454 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 79 940 Kč |
| Zemědělství | 43 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jedelský Pavel | 1 | 180 883 Kč |
| Tomáš Vykoukal | 1 | 178 226 Kč |
| CK - Valaška spol. s r.o. | 1 | 177 200 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 | 148 912 Kč |
| Om holds s.r.o. | 1 | 79 940 Kč |
| Jan Štefela | 1 | 74 800 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| GM NET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Miloslav Střelecký | 1 | 0 Kč |
| CASNET s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| MADE GROUP, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Milada Staňková | 1 | 0 Kč |
| Milan Vašíček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 18 | 839 961 Kč |