Soukromá firma.
| Založeno | 06.04.1994 |
| IČO | 61164119 |
| Datová schránka | um2tc3i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 7 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 579 900 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 90. mateřská škola Plzeň, Západní 7, příspěvková organizace | 1 | 471 900 Kč |
| 46. mateřská škola Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace | 1 | 108 000 Kč |
| 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 3 | 579 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 1 857 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1 | 1 161 600 Kč |
| 7. mateřská škola Plzeň, Kralovická 35, příspěvková organizace | 1 | 390 000 Kč |
| 81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace | 1 | 306 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 3 | 1 857 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 7 | 1 736 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 7 | 1 736 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 267 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace | 1 | 267 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 1 | 267 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 660 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 4 | 644 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 1 | 660 000 Kč |
| 70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizace | 1 | 420 000 Kč |
| Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23 | 1 | 188 760 Kč |
| 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1 | 36 180 Kč |
| 63. mateřská škola Plzeň, Lábkova 30, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 5 | 1 304 940 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 141 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23 | 1 | 141 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 1 | 141 570 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 22. mateřská škola Plzeň, Z. Wintra 19, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 36 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace | 1 | 36 300 Kč |
| Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 2 | 36 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 16 | 3 481 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 738 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavlína Benczeová | 4 | 738 100 Kč |