Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Pavlína Frdlíková
změna 01.08.2017
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61716413 |
| Datová schránka | 7z6uu6i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 78 smluv za celkem 77 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 437 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 1 | 437 760 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 10 084 500 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 686 900 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 395 307 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 300 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 93 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KERAMO D - Dohorák s.r.o. | 6 | 40 888 457 Kč |
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 2 | 9 994 350 Kč |
| Zdeněk Křiva | 2 | 687 280 Kč |
| regiozona s.r.o. | 2 | 494 527 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 2 | 424 440 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Moravec, spol. s r.o. | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 15 | 42 876 984 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 9 903 000 Kč |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 91 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 645 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 184 800 Kč |
| IT Hardware | 2 | 144 922 Kč |
| Nábytek | 1 | 82 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TDI-Projekt s.r.o. | 1 | 1 645 600 Kč |
| Lázně Luhačovice, a.s. | 1 | 184 800 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 110 473 Kč |
| EMEA s.r.o. | 1 | 83 314 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 82 900 Kč |
| Lukáš Komárek | 1 | 63 291 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 1 | 61 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 7 | 2 231 986 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 054 549 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 603 248 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 106 542 Kč |
| Nábytek | 1 | 86 420 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 75 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KERAMO D - Dohorák s.r.o. | 2 | 8 757 802 Kč |
| TDI-Projekt s.r.o. | 1 | 1 414 248 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 2 | 212 544 Kč |
| Ing. Vladimír Juráň | 1 | 189 000 Kč |
| Amande Hustopeče s.r.o. | 1 | 188 237 Kč |
| ACUTIA spol. s r.o. | 1 | 178 700 Kč |
| Ladislav Sedláček | 1 | 118 046 Kč |
| EMEA s.r.o. | 1 | 106 542 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 86 420 Kč |
| Robin Stojnov | 1 | 75 000 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 64 486 Kč |
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 13 | 11 391 026 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 127 400 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 70 472 Kč |
| IT Hardware | 1 | 66 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 | 169 344 Kč | |
| Maximus Resort, a.s. | 1 | 153 649 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 2 | 127 400 Kč |
| Tomáš Panáček | 1 | 70 472 Kč |
| EMEA s.r.o. | 1 | 66 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 6 | 587 861 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 121 | 9 460 604 Kč |
| IT | 3 | 356 088 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 218 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 109 505 Kč |
| Kancelář | 1 | 96 652 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EMEA s.r.o. | 2 | 282 342 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 218 800 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 2 | 180 576 Kč |
| BONISPOL, s.r.o. | 1 | 172 200 Kč |
| KODRLA s.r.o. | 1 | 109 505 Kč |
| ZANAMI s.r.o. | 1 | 108 000 Kč |
| Radomil Slopovský | 1 | 89 867 Kč |
| Stanislav Mádl - Váš vinař s.r.o. | 1 | 74 625 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 73 746 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 12 | 1 309 661 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 171 | 240 696 605 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 192 777 Kč |
| IT Hardware | 1 | 73 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALSPO ZLÍN s.r.o. | 2 | 5 734 250 Kč |
| 3D PROGRAM, s.r.o. | 1 | 1 167 589 Kč |
| Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 2 | 192 777 Kč |
| EMEA s.r.o. | 1 | 124 022 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 73 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 7 | 7 292 384 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 89 450 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 5 445 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 2 | 94 895 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 73 | 244 239 027 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 145 | 90 200 370 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 25 | 293 304 Kč |
| Právní služby | 1 | 114 950 Kč |
| IT Hardware | 1 | 73 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 1 | 293 304 Kč |
| KM admin s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| KB projekt, s.r.o. | 1 | 112 530 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 73 792 Kč |
| Asseco Central Europe, a.s. | 1 | 64 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 5 | 658 803 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 121 | 8 784 277 Kč |
| IT | 121 | 8 546 112 Kč |
| Školení a kurzy | 73 | 1 896 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VELTARION a.s. | 1 | 157 329 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 74 121 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 3 | 231 450 Kč |