Soukromá firma.
| Založeno | 30.11.1994 |
| IČO | 61762491 |
| Datová schránka | hx27xpn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 106 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 106 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Mareček | 1 | 106 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 373 626 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 65 294 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 373 626 Kč |
| Mateřská škola Kraslice, U Elektrárny 1777, příspěvková organizace | 1 | 65 294 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Mareček | 2 | 438 920 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 155 824 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 155 824 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Mareček | 2 | 228 424 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 75 483 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 75 483 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Mareček | 2 | 75 483 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 19 | 1 151 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 1 | 289 760 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 132 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Mareček | 4 | 422 228 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 132 468 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 144 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RECOM REALITY s.r.o. | 2 | 260 826 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 260 826 Kč |
| Tomáš Mareček | 2 | 260 826 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 1 590 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RECOM REALITY s.r.o. | 4 | 413 087 Kč |
| Tomáš Mareček | 1 | 157 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 5 | 570 215 Kč |
| Tomáš Mareček | 4 | 413 087 Kč |