Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Hana Bednářová
změna 01.09.2022
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 61904180 |
| Datová schránka | bmhvncm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 3 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 3 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104 | 1 | 300 000 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 182 412 Kč |
| Nábytek | 1 | 103 006 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 72 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 70 778 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 53 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ivan Hruška | 2 | 147 926 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 103 006 Kč |
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 88 086 Kč |
| SEVA Controls s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Elektromontážní a revizní firma BSR spol. s r.o. | 1 | 70 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 5 | 394 310 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 88 086 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 19 | 1 167 446 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 373 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 129 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 103 006 Kč |
| IT Hardware | 1 | 74 950 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 70 778 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 5 | 180 600 Kč |
| Ivan Hruška | 2 | 147 926 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 103 006 Kč |
| Elektromontážní a revizní firma BSR spol. s r.o. | 1 | 70 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 4 | 321 710 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 129 000 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 51 600 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 118 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 344 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 344 000 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 400 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FENIX STAV s.r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 1 | 400 000 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 13 | 1 303 714 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 211 800 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 83 500 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 52 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 3 | 203 200 Kč |
| Elektromontážní a revizní firma BSR spol. s r.o. | 1 | 83 500 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 67 639 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104 | 1 | 60 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 3 | 211 739 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104 | 1 | 151 200 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 52 000 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 7 | 549 504 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 435 600 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 66 549 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AntHill s.r.o. | 1 | 99 804 Kč |
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 66 549 Kč |
| SEVA Controls s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 99 804 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 66 549 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 425 029 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 3 | 25 737 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 25 737 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 3 826 636 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 13 | 1 411 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 55 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 140 400 Kč |
| Jan Kuthan | 1 | 76 303 Kč |
| Martin Šmídek | 1 | 69 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090 | 2 | 145 773 Kč |
| Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104 | 1 | 140 400 Kč |
| Školní jídelna 1. Základní školy, Komenského nám. 69 | 1 | 0 Kč |