Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.08.1994 |
| IČO | 61944327 |
| Datová schránka | jiu7uw9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 72 smluv za celkem 276 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | - 5 945 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | - 5 522 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 5 | - 5 522 479 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 423 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 89 267 948 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 7 | 89 267 948 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 3 | 54 450 000 Kč |
| TOMI - REMONT a.s. | 3 | 54 450 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 338 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 338 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 5 | 338 000 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 19 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 19 360 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 6 | 19 360 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 54 536 998 Kč |
| Technické služby | 3 | 1 554 850 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 10 | 56 515 348 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 12 | 56 515 348 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 4 | 54 536 998 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 0 Kč |
| TOMI - REMONT a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 36 662 182 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 87 604 Kč |
| Technické služby | 1 | 66 550 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 26 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 36 728 732 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 87 604 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 12 | 36 816 336 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 3 | 36 582 674 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 1 | 0 Kč |
| TOMI - REMONT a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 91 336 053 Kč |
| Technické služby | 153 | 41 242 850 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 76 | 1 694 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 93 253 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 11 | 93 253 903 Kč |
| IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. | 2 | 35 229 751 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 2 | 32 026 285 Kč |
| MŽT Stavitelství, a.s. | 1 | 24 080 017 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 1 089 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 1 694 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 3 | 1 694 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 702 | 4 415 142 755 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 1 694 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 151 | 313 341 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 2 434 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TORAMOS, s.r.o. | 7 | 2 434 471 Kč |