Soukromá firma. Odštěpný závod zahraniční právnické osoby.
| Založeno | 31.08.1994 |
| IČO | 61976113 |
| Datová schránka | ap5c2vi |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 26 smluv za celkem 20 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 3 126 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 3 126 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 1 | 3 126 519 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 347 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 347 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 1 | 347 270 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 4 951 770 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 339 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 4 951 770 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 339 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 2 | 5 291 538 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 792 905 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 296 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 792 905 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 296 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 2 | 2 089 113 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 339 906 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 339 906 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 2 | 1 644 342 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 1 | 304 436 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 417 870 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 2 417 870 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 2 | 2 722 306 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 033 766 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 1 033 766 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 304 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 2 | 1 338 202 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 885 127 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 304 436 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 158 631 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 885 127 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 304 436 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 158 631 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jozef Kvaššay, organizační složka | 4 | 1 348 194 Kč |