Soukromá firma.
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 62012711 |
| Datová schránka | arcu7c4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 16 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 192 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 192 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 1 | 192 209 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 320 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 320 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 2 | 320 925 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 920 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 7 | 1 124 845 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 7 | 1 124 845 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 862 025 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 10 | 1 862 025 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 10 | 1 862 025 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 647 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 10 | 1 647 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 10 | 1 647 074 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 2 299 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 2 299 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 5 | 2 299 612 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 9 | 4 056 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 9 | 4 056 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 9 | 4 056 768 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 3 274 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 3 274 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 6 | 3 274 468 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 624 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 624 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Náboženská obec Církve československé husitské v Semilech II - Podmoklice | 2 | 624 360 Kč |