Soukromá firma.
| Založeno | 16.06.1995 |
| IČO | 62089111 |
| Datová schránka |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 732 340 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 732 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Šlapanice s.r.o. | 1 | 428 340 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 304 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Barták | 2 | 732 340 Kč |