Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 13.07.1995 |
| IČO | 62334697 |
| Datová schránka | 6z9n29h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 85 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 409 529 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 2 600 000 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 1 409 529 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 414 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 4 | 4 423 529 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 9 548 432 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 3 908 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 5 | 13 048 432 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 408 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 6 | 13 456 432 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 3 432 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 412 959 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 2 | 2 600 000 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 1 412 959 Kč |
| DN Vsetín s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 348 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 6 | 4 844 959 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 449 898 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 348 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 2 660 000 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 1 449 898 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 348 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 4 | 4 457 898 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 278 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 622 189 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 2 928 200 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 1 622 189 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 4 | 4 900 389 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 36 300 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 924 740 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 381 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 2 | 38 954 740 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 1 381 128 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 270 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 5 | 40 605 868 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 750 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 2 137 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 2 480 500 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 4 | 2 137 141 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 270 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 7 | 4 887 641 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 343 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 578 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 3 | 2 664 140 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 980 100 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 278 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 6 | 3 922 240 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 139 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 2 | 1 881 870 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 258 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 3 | 2 139 870 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 192 | 205 397 661 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 240 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vsetín | 1 | 1 040 000 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Vsetínská sportovní, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Fastav Vsetín, z.s. | 4 | 1 240 000 Kč |