Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.11.1994 |
| IČO | 62503499 |
| Datová schránka | xrmdwns |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 114 419 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 69 190 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 45 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 69 190 Kč |
| Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. | 1 | 45 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoexpres Agro s.r.o. | 2 | 114 419 Kč |