Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.11.1994 |
| IČO | 62577565 |
| Datová schránka | evy5qb2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 146 smluv za celkem 72 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 564 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 1 | 564 204 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 2 178 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 253 604 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 1 024 205 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 312 602 Kč |
| Telco | 1 | 77 912 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 6 | 4 455 808 Kč |
| Městská část Praha 8 | 9 | 1 867 040 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 3 | 529 181 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 77 912 Kč |
| Mateřská škola Hellichova | 1 | 62 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 20 | 6 992 718 Kč |
| Mateřská škola Hellichova | 1 | 62 777 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 341 626 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 962 796 Kč |
| Telco | 2 | 862 909 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 341 181 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 674 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 25 168 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 3 | 2 422 300 Kč |
| Městská část Praha 8 | 7 | 1 425 555 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 3 | 854 990 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 4 | 695 332 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 17 | 5 398 176 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 2 445 269 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 2 023 652 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 1 947 761 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 601 210 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 143 084 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 8 | 2 | 2 372 070 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 5 | 2 265 507 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 2 | 1 205 222 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 329 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 11 | 6 172 067 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 12 777 521 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 268 750 Kč |
| Telco | 2 | 244 284 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 173 001 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 71 912 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 67 040 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 47 771 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 4 | 15 046 271 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 244 912 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 149 420 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 94 864 Kč |
| Základní škola LOPES Čimice, Praha 8, Libčická 399 | 1 | 67 040 Kč |
| Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12 | 1 | 47 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 10 | 15 650 279 Kč |
| Základní škola LOPES Čimice, Praha 8, Libčická 399 | 1 | 67 040 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 217 189 Kč |
| Telekomunikační služby | 5 | 1 350 031 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 952 286 Kč |
| Telco | 3 | 412 588 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 260 719 Kč |
| IT | 2 | 229 900 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 135 411 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 82 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 13 | 4 959 373 Kč |
| Městská část Praha 8 | 3 | 515 138 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 227 105 Kč |
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 1 | 82 638 Kč |
| Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12 | 1 | 33 614 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 19 | 5 817 868 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 5 669 032 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 934 439 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 6 | 806 216 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 276 519 Kč |
| IT Hardware | 2 | 262 759 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 241 412 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 140 850 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 120 161 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 92 468 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 68 317 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 17 | 7 000 677 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 1 934 439 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 18 | 8 935 116 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 535 901 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 391 928 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 331 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 603 996 Kč |
| Telco | 2 | 479 842 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 228 883 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 224 963 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 111 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 15 | 5 971 054 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 2 391 928 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 16 | 8 362 982 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 66 | 108 399 795 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 41 | 32 541 773 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 693 753 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 905 916 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 600 039 Kč |
| Telco | 2 | 453 072 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 239 834 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 190 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 11 | 7 498 154 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 1 884 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 13 | 9 382 460 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 14 293 583 Kč |
| Průmyslové stroje | 21 | 12 999 091 Kč |
| Telco | 61 | 12 892 187 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 308 775 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 237 523 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 13 | 2 736 778 Kč |
| Národní muzeum | 1 | 210 378 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 122 405 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 2 | 120 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LaMa Operations s.r.o. | 17 | 3 189 886 Kč |