Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.12.1995 |
| IČO | 62958283 |
| Datová schránka | fa96jr6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 983 smluv za celkem 706 mil. Kč;
44 smluv má zásadní nedostatek;
27 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 11 087 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 9 | 24 917 701 Kč |
| Město Vlašim | 24 | 24 807 493 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 129 591 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 26 | 24 937 084 Kč |
| BENEGEB s.r.o. | 2 | 11 231 095 Kč |
| Bohemia Structio s.r.o. | 4 | 7 830 206 Kč |
| KLOPFEN a.s. | 1 | 3 000 800 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 2 | 2 855 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 61 582 482 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 7 310 699 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 7 126 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 281 217 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 757 253 Kč |
| Odpady | 2 | 382 360 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 310 438 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 103 550 Kč |
| Zemědělství | 1 | 84 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 76 230 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 663 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 71 | 69 795 623 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 33 | 68 722 334 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 757 253 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 2 | 2 663 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 80 | 70 555 540 Kč |
| Bohemia Structio s.r.o. | 6 | 15 086 365 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 6 | 10 493 907 Kč |
| HRAZDÍRA - ELEKTRO s.r.o. | 1 | 7 236 734 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 7 126 900 Kč |
| BENEGEB s.r.o. | 1 | 7 044 796 Kč |
| S A P spol. s r.o. | 1 | 5 028 760 Kč |
| Robert Cettl | 3 | 4 615 727 Kč |
| PRO INVEST Tábor s.r.o. | 1 | 2 535 555 Kč |
| KLOPFEN a.s. | 2 | 2 310 677 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 2 281 939 Kč |
| Saba ClickPark s.r.o. | 2 | 2 281 217 Kč |
| Střechy Construct s.r.o. | 1 | 2 005 253 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 1 | 382 360 Kč |
| Veolia Energie Mariánské Lázně, s.r.o. | 2 | 292 145 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,87 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 41 963 995 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 400 100 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 238 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 036 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 947 454 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 737 253 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 629 900 Kč |
| Odpady | 2 | 269 370 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 194 979 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 574 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 77 | 55 470 664 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 28 | 38 039 239 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 2 238 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 947 454 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 194 979 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 2 | 2 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 87 | 58 854 171 Kč |
| BENEGEB s.r.o. | 6 | 10 289 141 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 5 | 8 984 250 Kč |
| Bohemia Structio s.r.o. | 4 | 8 679 009 Kč |
| HYDROCONT CZ, s.r.o. | 1 | 3 400 100 Kč |
| Robert Cettl | 4 | 2 054 276 Kč |
| HRAZDÍRA - ELEKTRO s.r.o. | 2 | 1 582 211 Kč |
| KLOPFEN a.s. | 1 | 1 205 452 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 838 177 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 398 453 Kč |
| TIR CENTRUM s.r.o. | 1 | 338 800 Kč |
| MAKROFAKT, s.r.o. | 1 | 269 370 Kč |
| KM - PRONA Trading, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 32 057 249 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 5 009 642 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 348 070 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 261 490 Kč |
| Odpady | 12 | 2 208 941 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 954 254 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 929 280 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 701 200 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 196 020 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 180 290 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 45 | 53 453 161 Kč |
| Město Vlašim | 76 | 48 571 813 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 929 280 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov | 2 | 85 748 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1 | 1 | 84 163 Kč |
| Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565 | 1 | 21 041 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kulturní dům Blaník Vlašim, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 85 | 49 692 045 Kč |
| Bohemia Structio s.r.o. | 5 | 11 176 782 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 6 | 10 375 127 Kč |
| HYDROCONT CZ, s.r.o. | 4 | 7 271 132 Kč |
| Robert Cettl | 5 | 7 093 419 Kč |
| Heršálek Stavby s.r.o. | 3 | 4 281 598 Kč |
| S A P spol. s r.o. | 1 | 3 348 070 Kč |
| BENEGEB s.r.o. | 2 | 3 113 710 Kč |
| HRAZDÍRA - ELEKTRO s.r.o. | 2 | 1 428 139 Kč |
| raymo s.r.o. | 1 | 954 254 Kč |
| KODETKA TRADE s.r.o. | 2 | 952 683 Kč |
| KLOPFEN a.s. | 2 | 720 918 Kč |
| LAROS s.r.o. | 1 | 658 043 Kč |
| Karel Krchňák | 3 | 637 670 Kč |
| KADATEC s.r.o. | 1 | 246 925 Kč |
| NOMATECH s.r.o. | 1 | 233 086 Kč |
| RUMPOLD-P s.r.o. | 1 | 225 496 Kč |
| Ing. Jitka Dvořáčková | 1 | 196 020 Kč |
| CTS corp., s.r.o. | 1 | 180 290 Kč |
| Crown Resort & Spa Management s.r.o. | 1 | 176 669 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 105 198 Kč |
| Mydlářka a.s. | 1 | 77 932 Kč |
| Kulturní dům Blaník Vlašim, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
27 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,21 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 32 764 721 Kč |
| Odpady | 88 | 16 329 829 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 6 151 640 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 029 952 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 779 504 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 330 253 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 179 080 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 154 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 92 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 59 774 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 111 | 52 309 360 Kč |
| Město Vlašim | 64 | 40 021 146 Kč |
| Veolia Energie Mariánské Lázně, s.r.o. | 1 | 2 985 886 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 029 952 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 330 253 Kč |
| Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace | 1 | 200 914 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 139 549 Kč |
| Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41 | 1 | 131 302 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 104 389 Kč |
| Základní škola Vorlina Vlašim, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 70 636 Kč |
| Gymnázium, Vlašim, Tylova 271 | 1 | 41 756 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 8 | 16 019 554 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 8 454 536 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 745 490 Kč |
| Úklidové služby | 9 | 1 895 520 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 076 900 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 000 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 775 110 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 294 635 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 220 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 203 050 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 111 673 Kč |
| Zemědělství | 1 | 82 522 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 56 | 35 331 369 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 18 | 11 525 968 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 076 900 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 203 050 Kč |
| Veolia Energie Mariánské Lázně, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 61 | 36 611 319 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV, s.r.o. | 2 | 5 445 061 Kč |
| HYDROCONT CZ, s.r.o. | 1 | 2 745 490 Kč |
| Městys Načeradec | 1 | 605 323 Kč |
| Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41 | 1 | 544 000 Kč |
| KLOPFEN a.s. | 1 | 437 960 Kč |
| Sellier & Bellot a.s. | 1 | 326 270 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 294 635 Kč |
| Městys Zdislavice | 1 | 260 755 Kč |
| Město Vlašim | 1 | 231 110 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 120 170 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 111 673 Kč |
| Obec Tichonice | 1 | 103 805 Kč |
| Vegacom a.s. | 1 | 96 316 Kč |
| Obec Strojetice | 1 | 86 083 Kč |
| Obec Javorník | 1 | 61 283 Kč |
| Obec Chlum | 1 | 56 035 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 25 | 100 543 740 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 64 684 620 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 12 203 112 Kč |
| Technické služby | 9 | 1 218 281 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 985 950 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 434 070 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 209 737 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 145 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 64 200 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie Kolín, a.s. | 2 | 64 684 620 Kč |
| Město Vlašim | 41 | 18 907 551 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 20 | 16 150 783 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 985 950 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 434 070 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 51 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 48 | 85 063 598 Kč |
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 3 | 5 663 950 Kč |
| HYDROCONT CZ, s.r.o. | 1 | 3 472 700 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 2 888 154 Kč |
| RESTAIN PS s.r.o. | 1 | 2 320 237 Kč |
| Městys Načeradec | 2 | 303 233 Kč |
| Odpadová poradenská s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Obec Dolní Kralovice | 2 | 300 377 Kč |
| KLOPFEN a.s. | 1 | 216 558 Kč |
| Veacom s.r.o. | 2 | 209 737 Kč |
| Obec Pravonín | 2 | 153 999 Kč |
| TSG, s.r.o. | 1 | 139 610 Kč |
| Městys Louňovice pod Blaníkem | 1 | 106 766 Kč |
| MIZERA - STAVBY, a.s. | 1 | 72 963 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 4 513 300 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 080 437 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 066 826 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 634 040 Kč |
| Odpady | 1 | 450 225 Kč |
| Technické služby | 4 | 318 921 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 147 015 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 83 490 Kč |
| Energie | 65 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 33 | 11 747 177 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 13 | 8 996 424 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 634 040 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 450 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 35 | 12 831 442 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 4 513 300 Kč |
| Vinařství Vinaře, s.r.o. | 2 | 2 534 727 Kč |
| ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. | 1 | 847 000 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 479 160 Kč |
| KTS - AME s.r.o. | 1 | 219 826 Kč |
| Městys Načeradec | 1 | 107 551 Kč |
| Dotace Snadno spol. s r.o. | 1 | 83 490 Kč |
| Obec Dolní Kralovice | 1 | 78 964 Kč |
| Městys Louňovice pod Blaníkem | 1 | 71 542 Kč |
| Obec Pravonín | 1 | 60 864 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,74 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,68 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 16 877 443 Kč |
| Dary a dotace | 17 | 16 284 400 Kč |
| Odpady | 82 | 11 333 098 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 33 | 11 311 960 Kč |
| Technické služby | 3 | 3 890 132 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 715 145 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 2 305 850 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 6 | 1 453 815 Kč |
| Sport a sportoviště | 10 | 1 138 010 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 635 250 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 602 507 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 380 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 85 | 19 957 479 Kč |
| Město Vlašim | 36 | 12 809 717 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 635 250 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 3 | 577 534 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 3 | 380 055 Kč |
| Gymnázium, Vlašim, Tylova 271 | 1 | 184 150 Kč |
| Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41 | 1 | 129 679 Kč |
| Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565 | 1 | 92 075 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 92 075 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1 | 1 | 73 660 Kč |
| Základní škola Vorlina Vlašim, příspěvková organizace | 1 | 70 780 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 7 172 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 81 | 223 059 252 Kč |
| Technické služby | 153 | 67 606 417 Kč |
| Osobní vozidla | 98 | 59 683 243 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 123 | 28 380 924 Kč |
| Pojišťovací služby | 90 | 12 539 589 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 17 | 3 119 380 Kč |
| Zemědělství | 25 | 2 665 426 Kč |
| Odpady | 12 | 1 810 562 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 889 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 653 400 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 300 347 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 78 650 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 63 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vlašim | 31 | 9 206 599 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 20 | 8 304 295 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 653 400 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 72 440 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 34 | 9 932 439 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 4 464 900 Kč |
| Auto Babiš s.r.o. | 1 | 649 105 Kč |
| ZO ČSOP Vlašim | 1 | 586 850 Kč |
| Městys Čechtice | 1 | 514 000 Kč |
| Městys Načeradec | 2 | 373 868 Kč |
| AB Auto Brejla s.r.o. | 1 | 325 000 Kč |
| Obec Kondrac | 1 | 270 000 Kč |
| Městys Křivsoudov | 1 | 128 000 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 127 892 Kč |
| Ing. Jarmila Šolarová | 1 | 118 580 Kč |
| Obec Soutice | 1 | 118 000 Kč |
| Město Trhový Štěpánov | 1 | 110 000 Kč |
| Obec Keblov | 1 | 88 500 Kč |
| Obec Řimovice | 1 | 85 500 Kč |
| ZENOVA services s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Obec Tichonice | 1 | 73 000 Kč |
| Obec Dolní Kralovice | 1 | 72 500 Kč |
| RENYX s.r.o. | 1 | 63 888 Kč |
| Obec Ctiboř | 1 | 56 062 Kč |