Soukromá firma.
| Založeno | 08.12.1995 |
| IČO | 63253658 |
| Datová schránka | 2sdm22f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 69 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 1 | 5 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 149 295 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 168 977 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 62 489 Kč |
| Pelhřimovská vodárenská s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 5 | 291 966 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 290 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 10 | 290 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 10 | 290 969 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 166 132 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 139 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 236 649 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 139 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 4 | 376 619 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 21 054 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 21 054 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 2 | 21 054 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 11 | 1 307 886 Kč |
| Odpady | 10 | 189 486 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 82 567 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 130 722 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 8 | 130 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 330 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 12 | 330 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 12 | 330 925 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 228 046 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 228 046 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 11 | 228 046 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 210 929 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 12 | 210 929 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 13 | 368 229 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 488 | 13 169 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 39 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Luboš Bumbálek | 2 | 39 325 Kč |