Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.03.1996 |
| IČO | 63492164 |
| Datová schránka | xudwjqx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 94 smluv za celkem 112 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 12 305 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 5 | 12 305 284 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 440 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 4 | 7 525 963 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 4 | 7 525 963 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 427 538 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 251 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Velké Meziříčí | 3 | 2 758 409 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 2 | 1 920 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 5 | 4 679 139 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 10 254 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 6 877 722 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 3 | 3 376 489 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 8 | 10 254 211 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 738 547 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 7 | 5 738 547 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 7 | 5 738 547 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 262 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 6 663 157 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 2 | 1 599 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 7 | 8 262 215 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 42 639 992 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 8 | 37 763 514 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 8 | 5 109 010 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 1 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 18 | 42 873 524 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 11 223 516 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 2 300 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 8 | 9 486 398 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 9 | 2 004 063 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 2 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 18 | 11 492 761 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 7 868 631 Kč |
| IT | 2 | 525 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 303 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 7 385 366 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 525 140 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 483 266 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 303 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 10 | 8 696 864 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 7 929 277 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 250 639 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 109 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 5 | 6 755 696 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 4 | 1 629 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTENT, s.r.o. | 9 | 8 384 706 Kč |