Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.03.1996 |
| IČO | 63496101 |
| Datová schránka | ihfrvwm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 56 smluv za celkem 9 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 208 362 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 2 | 250 239 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 1 | 208 362 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 3 | 458 601 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 211 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 211 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 1 | 211 266 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 4 | 619 066 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 214 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 5 | 692 447 Kč |
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 214 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 6 | 907 003 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 1 220 504 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 882 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 12 | 1 903 688 Kč |
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 199 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 13 | 2 103 459 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 1 180 466 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 999 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 13 | 2 179 524 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 13 | 2 179 524 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 1 426 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 11 | 1 426 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 11 | 1 426 397 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 1 | 242 242 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 193 102 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 2 | 309 946 Kč |
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 125 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 3 | 435 344 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 252 498 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 252 498 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 1 | 252 498 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 67 | 14 060 378 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 421 701 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 3 | 420 334 Kč |
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 345 143 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BIVING, s.r.o. | 4 | 765 477 Kč |