Soukromá firma.
| Založeno | 19.02.1997 |
| IČO | 64409040 |
| Datová schránka | vdgqyj7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 75 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 140 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 140 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Beneš | 1 | 140 064 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba vodních děl | 2 | 15 914 054 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 7 421 143 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 23 335 197 Kč |
| Město Domažlice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Beneš | 4 | 23 335 197 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba vodních děl | 21 | 166 042 308 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 12 286 144 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 4 217 608 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 16 576 492 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 6 901 771 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Město Domažlice | 3 | - 72 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Beneš | 8 | 23 405 522 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 16 755 017 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Domažlice | 2 | 9 853 246 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 6 901 771 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Beneš | 4 | 16 755 017 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Domažlice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Beneš | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 112 | 377 545 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Domažlice | 1 | 7 046 702 Kč |
| Obec Přehvozdí | 1 | 4 475 412 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Beneš | 2 | 11 522 114 Kč |