Soukromá firma.
| Založeno | 05.06.1996 |
| IČO | 64454851 |
| Datová schránka |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 357 376 Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 1 | 128 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martina Živná | 1 | 128 250 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 229 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 1 | 229 126 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martina Živná | 1 | 229 126 Kč |