Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.01.1996 |
| IČO | 64650596 |
| Datová schránka | 6ivsvtk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 365 smluv za celkem 297 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 640 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 1 | 2 640 000 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 3 | 934 294 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 2 640 000 Kč |
| OKIM spol. s r.o. | 1 | 908 279 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 2 | 26 015 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 5 032 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 114 950 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 54 450 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 51 757 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 7 932 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 100 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 1 | 3 000 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 923 900 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 14 | 1 469 561 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 180 000 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 100 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 6 | 5 104 000 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 7 | 660 321 Kč |
| REFLEX CZ, s.r.o. | 1 | 453 169 Kč |
| BRES spol. s r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| RESALTA Czech Republic s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| Kamstrup A/S - organizační složka | 1 | 51 757 Kč |
| Miloš Voborník | 1 | 18 082 Kč |
| Direct pojišťovna, a.s. | 1 | 7 932 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 4 789 759 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 454 418 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 785 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 123 827 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 54 450 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 3 290 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 93 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 14 | 7 457 515 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 1 | 93 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 4 | 2 640 093 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 2 | 1 969 759 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 2 | 1 008 922 Kč |
| Auto Babiš s.r.o. | 1 | 785 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 576 781 Kč |
| Společenství vlastníků Lovosice č.p. 1309 | 1 | 180 000 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 123 827 Kč |
| MARTIA a.s. | 2 | 78 199 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| EKOINVESTA spol. s r.o. | 1 | 37 288 Kč |
| Foxy úklid profi s.r.o. | 1 | 3 290 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 16 | 11 329 840 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 876 935 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 139 595 Kč |
| Právní služby | 2 | 19 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 25 | 11 562 003 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 2 640 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lovochemie, a.s. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 2 640 000 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 2 640 000 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 7 | 2 395 403 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 5 | 1 171 268 Kč |
| Rezidence Zámecká, s.r.o. | 1 | 840 000 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 1113, 8. května, Lovosice | 1 | 312 000 Kč |
| Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. | 1 | 139 595 Kč |
| Společenství vlastníků domu č.p. 805, Nádražní, Lovosice | 1 | 120 000 Kč |
| HEXONIC CZ s.r.o. | 1 | 99 322 Kč |
| GIENGER CENTRON, s.r.o. | 2 | 65 028 Kč |
| Bosch Termotechnika s.r.o. | 2 | 61 601 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. | 1 | 33 336 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 17 | 6 365 413 Kč |
| IT | 2 | 516 646 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Právní služby | 2 | 32 041 Kč |
| Služby závodních jídelen | 48 | 4 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 4 | 5 760 000 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 18 | 1 202 500 Kč |
| Centrální školní jídelna Všehrdova 924, Lovosice | 3 | 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 7 | 5 760 255 Kč |
| EG - Expert, s.r.o. | 1 | 457 356 Kč |
| Zkušebna měřičů tepla a vodoměrů Litoměřice, s.r.o. | 1 | 199 409 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 5 | 164 778 Kč |
| PLYNOSERVIS.LT s. r. o. | 1 | 120 705 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 1 | 120 032 Kč |
| GIENGER CENTRON, s.r.o. | 4 | 56 978 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. | 1 | 34 023 Kč |
| Lovochemie, a.s. | 2 | 819 Kč |
| Miroslav Seifert | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 35 173 868 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 23 918 867 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 14 520 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 14 229 585 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 24 | 1 348 021 Kč |
| Právní služby | 3 | 521 861 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 121 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 48 400 Kč |
| IT Hardware | 1 | 18 049 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 6 747 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 23 | 53 542 128 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 34 842 847 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 331 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 2 | 35 173 868 Kč |
| Lovochemie, a.s. | 1 | 23 166 000 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 3 | 14 553 290 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 14 520 000 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 3 | 521 861 Kč |
| Zkušebna měřičů tepla a vodoměrů Litoměřice, s.r.o. | 1 | 294 151 Kč |
| Kamstrup A/S - organizační složka | 1 | 157 620 Kč |
| A.I. Consulting s.r.o. | 2 | 121 000 Kč |
| GIENGER CENTRON, s.r.o. | 5 | 61 394 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| DeCeTel s.r.o. | 1 | 45 060 Kč |
| SEI - MONT s.r.o. | 1 | 28 556 Kč |
| Alza.cz a.s. | 2 | 24 796 Kč |
| REPOLINE spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 18 | 3 205 203 Kč |
| Nábytek | 26 | 2 951 276 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 924 983 Kč |
| Právní služby | 4 | 744 446 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 556 000 Kč |
| IT Hardware | 24 | 425 541 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 195 733 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 25 | 169 491 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 84 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Kancelář | 2 | 18 148 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 38 | 5 505 602 Kč |
| Město Lovosice | 4 | 2 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELTE Holding a.s. | 9 | 2 879 227 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 4 | 2 400 000 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 5 | 756 304 Kč |
| OKIM spol. s r.o. | 1 | 556 000 Kč |
| FLEMONTA s.r.o., v likvidaci | 3 | 448 656 Kč |
| PIPEPLAST - SANITOP s.r.o. | 1 | 247 579 Kč |
| RONICA, s.r.o. | 1 | 195 733 Kč |
| EKOSTYREN s.r.o. | 5 | 121 413 Kč |
| REPOLINE spol. s r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| GIENGER CENTRON, s.r.o. | 3 | 72 400 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 4 | 67 633 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| GEOVIA s.r.o. | 1 | 21 780 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 5 777 Kč |
| Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lovochemie, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 18 150 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 15 771 381 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 14 | 2 124 611 Kč |
| Právní služby | 3 | 156 009 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 7 744 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 28 | 36 055 335 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 338 425 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. | 1 | 18 150 000 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 2 | 15 771 381 Kč |
| Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 780 000 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 3 | 404 440 Kč |
| RENTALS CZ company s.r.o. | 1 | 383 640 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 338 425 Kč |
| Kamstrup A/S - organizační složka | 2 | 142 508 Kč |
| GIENGER CENTRON, s.r.o. | 6 | 121 693 Kč |
| A.I. Consulting s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Alza.cz a.s. | 4 | 71 649 Kč |
| TENZA, a.s. | 1 | 65 280 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| DC Vars s.r.o. | 1 | 36 000 Kč |
| Linde Gas a.s. | 2 | 7 744 Kč |
| ENVIROS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 48 | 811 498 962 Kč |
| IT | 47 | 11 893 835 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 71 | 5 946 750 Kč |
| Průmyslové stroje | 24 | 4 549 054 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 70 | 4 452 800 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 4 318 422 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 120 947 Kč |
| Právní služby | 5 | 108 624 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 48 400 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 36 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lovosice | 3 | 6 100 000 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 27 | 2 455 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 3 | 6 100 000 Kč |
| REPOLINE spol. s r.o. | 2 | 1 354 800 Kč |
| EC Kladno a.s. v likvidaci | 1 | 384 000 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 850, Sady pionýrů, Lovosice | 1 | 276 000 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 120 947 Kč |
| ELTE Holding a.s. | 2 | 86 636 Kč |
| SYSTHERM s.r.o. | 4 | 74 294 Kč |
| AUDIDA, s.r.o. | 1 | 48 400 Kč |
| Ing. Zdenka Čapková | 1 | 36 000 Kč |
| Kamstrup A/S - organizační složka | 1 | 34 330 Kč |
| GIENGER CENTRON, s.r.o. | 3 | 23 039 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 10 982 Kč |
| Clarios Plastics Czech spol. s r.o. | 1 | 5 885 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Miloš Bejr | 1 | 0 Kč |
| Zkušebna měřičů tepla a vodoměrů Litoměřice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 0 Kč |
| GP-Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Asociace dodavatelů tepla a technologií | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 116 | 751 410 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 73 | 40 972 053 Kč |
| Osobní vozidla | 47 | 31 106 723 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 162 | 8 244 940 Kč |
| Právní služby | 4 | 733 472 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 248 050 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 88 | 36 400 876 Kč |
| Město Lovosice | 5 | 9 728 183 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 1 800 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 348 480 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |