Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1924 smluv za celkem 3 mld. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
40 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
14,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 312 053 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 986 962 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 750 000 Kč |
| Odpady | 19 | 2 191 569 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 067 220 Kč |
| Jiná energie | 2 | 540 000 Kč |
| Spoření a repo operace | 6 | 506 788 Kč |
| Zemědělství | 2 | 453 750 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 399 300 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 147 378 Kč |
| Energie | 2 | 110 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 184 | 98 801 065 Kč |
| Město Žatec | 5 | 7 880 715 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 6 | 506 788 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 157 | 300 081 631 Kč |
| Město Žatec | 11 | 3 623 132 Kč |
| Městské divadlo Žatec | 3 | 1 911 482 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 23 | 1 875 719 Kč |
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 180 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 107 197 210 Kč |
| Zemědělství | 4 | 87 284 566 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 81 | 49 465 677 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 15 835 060 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 10 496 266 Kč |
| Energie | 3 | 4 392 300 Kč |
| Spoření a repo operace | 26 | 3 820 504 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 593 700 Kč |
| Jiná energie | 2 | 2 420 000 Kč |
| Odpady | 1 | 2 178 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 947 784 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 363 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 99 220 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 69 660 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 64 638 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 62 119 Kč |
| IT Hardware | 1 | 61 453 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 5 554 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 183 | 479 865 825 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 26 | 3 820 504 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 593 700 Kč |
| Město Žatec | 7 | 1 010 915 Kč |
| Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny | 1 | 982 608 Kč |
| Chrám Chmele a Piva CZ, příspěvková organizace | 2 | 588 529 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 297 504 Kč |
| Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 227 787 975 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 24 | 116 648 601 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 32 598 610 Kč |
| Energie | 5 | 7 552 333 Kč |
| Technické služby | 1 | 4 554 000 Kč |
| Spoření a repo operace | 24 | 4 189 008 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 3 248 003 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 884 428 Kč |
| Odpady | 2 | 2 398 028 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 093 460 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 449 000 Kč |
| IT | 1 | 847 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 713 089 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 261 360 Kč |
| Telco | 2 | 193 583 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 44 733 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 33 336 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 41 475 044 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 6 035 067 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 10 | 5 466 245 Kč |
| Paliva a oleje | 8 | 5 285 209 Kč |
| Odpady | 1 | 2 178 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 1 930 675 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 236 022 Kč |
| Energie | 7 | 1 162 482 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 843 813 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 471 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 237 354 Kč |
| Kancelář | 2 | 217 800 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 121 000 Kč |
| Tisk | 1 | 79 074 Kč |
| Telco | 1 | 72 600 Kč |
| Právní služby | 1 | 61 710 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 151 | 134 990 009 Kč |
| Město Žatec | 4 | 2 086 081 Kč |
| Průmyslové aplikace Pelhřimov, s.r.o. | 1 | 462 599 Kč |
| Základní umělecká škola Žatec, okres Louny | 1 | 315 708 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 120 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 91 560 Kč |
| UPS Technology s.r.o. | 1 | 63 670 Kč |
| Kamarád - LORM | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 12 | 141 523 536 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 37 924 310 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 8 031 012 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 5 097 201 Kč |
| Energie | 6 | 4 791 751 Kč |
| Odpady | 2 | 1 928 135 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 342 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 727 499 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 384 445 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 290 521 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 290 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 174 709 Kč |
| Kancelář | 1 | 108 900 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 87 237 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 76 284 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 50 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 134 | 110 449 892 Kč |
| 2K Group s.r.o. | 2 | 53 169 820 Kč |
| Jitka Vrbská | 2 | 34 122 000 Kč |
| CREDITIMMO s.r.o. | 1 | 16 879 500 Kč |
| Zelená biomasa a.s. | 1 | 16 879 500 Kč |
| Dalibor Polívka | 1 | 6 824 400 Kč |
| Emeran 1860, s.r.o. | 1 | 5 097 201 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 1 847 670 Kč |
| Město Žatec | 2 | 1 413 800 Kč |
| SYMONTA s.r.o. | 1 | 731 687 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 516 228 Kč |
| ELNA Servis Počerady, s.r.o. | 1 | 450 529 Kč |
| Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace | 2 | 407 967 Kč |
| Marek Kaššák | 2 | 383 742 Kč |
| Obec Holedeč | 1 | 167 706 Kč |
| MICROSYS, spol. s r.o. | 1 | 146 955 Kč |
| Miroslav Legutko | 1 | 101 688 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 76 284 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 17 787 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 15 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,02 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 4 | 27 314 796 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 7 817 400 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 2 220 834 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 983 750 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 9 | 1 765 795 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 601 859 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 786 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 781 325 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 767 423 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 724 751 Kč |
| Právní služby | 1 | 625 100 Kč |
| IT | 1 | 564 828 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 550 548 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 322 889 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 241 527 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 180 504 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 110 400 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 94 380 Kč |
| Zemědělství | 1 | 26 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 65 | 79 113 827 Kč |
| 2K Group s.r.o. | 3 | 2 877 888 Kč |
| CREDITIMMO s.r.o. | 3 | 2 035 327 Kč |
| ALMEA s.r.o. | 3 | 1 618 848 Kč |
| Jitka Vrbská | 4 | 1 096 488 Kč |
| Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci | 1 | 550 548 Kč |
| ENVIROS, s.r.o. | 1 | 538 450 Kč |
| Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace | 2 | 538 151 Kč |
| TURBION, s.r.o. | 1 | 531 695 Kč |
| SWONIA, a.s. | 1 | 502 550 Kč |
| Ing. Aleš Kloboučník | 1 | 500 000 Kč |
| BRABEC vzduchotechnika s.r.o. | 1 | 453 750 Kč |
| ELNA Servis Počerady, s.r.o. | 2 | 357 578 Kč |
| ZVVZ ENGINEERING, a.s. | 1 | 302 597 Kč |
| Průmyslové aplikace Pelhřimov, s.r.o. | 1 | 300 564 Kč |
| KOMAXO, s.r.o. | 1 | 281 325 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 239 208 Kč |
| KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. | 1 | 200 739 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 191 491 Kč |
| ALFA-OMEGA technology s.r.o. | 1 | 163 350 Kč |
| EUROFLUID - HYDRAULIK ČR, s.r.o. | 1 | 100 502 Kč |
| Město Žatec | 1 | 92 456 Kč |
| Obec Holedeč | 1 | 88 320 Kč |
| AXA pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 6 | 20 416 518 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 24 | 7 726 638 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 5 929 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 541 468 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 1 429 857 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 298 459 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 118 246 Kč |
| IT | 1 | 922 821 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 730 840 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 302 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 172 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 122 475 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 121 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 41 | 27 831 950 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 17 545 000 Kč |
| Online-olin s.r.o. | 2 | 3 087 612 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 2 | 2 118 566 Kč |
| Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace | 1 | 937 956 Kč |
| ELNA Servis Počerady, s.r.o. | 2 | 567 544 Kč |
| Pavel Kölbl | 1 | 532 400 Kč |
| Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace | 1 | 443 808 Kč |
| Serafin Campestrini s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Petr Studnička | 1 | 200 340 Kč |
| RIstavby CZ s.r.o. | 1 | 189 203 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 166 026 Kč |
| Zbyšek Krušina | 1 | 149 739 Kč |
| Dongres s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| MITAP Chomutov, spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Provyt, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Elektro - viola s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| KORUS EU a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| V.H.V. s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Petr Krejčíř | 1 | 121 000 Kč |
| TURBION, s.r.o. | 1 | 100 914 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 972 Kč |
| DATASOFT, spol. s r.o. | 1 | 68 478 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 210 600 000 Kč |
| Energie | 145 | 76 320 512 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 80 | 36 641 520 Kč |
| Zemědělství | 11 | 35 611 763 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 8 674 703 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 6 534 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 3 470 666 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 649 900 Kč |
| Odpady | 1 | 1 847 670 Kč |
| IT | 1 | 564 828 Kč |
| Právní služby | 2 | 411 400 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 307 945 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 291 650 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 129 470 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 84 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 83 974 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 51 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 216 | 121 859 043 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 105 754 000 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 71 560 950 Kč |
| Zemědělství | 14 | 56 753 793 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 51 | 14 470 661 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 9 608 342 Kč |
| Energie | 11 | 6 629 471 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 127 534 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 1 891 750 Kč |
| Odpady | 1 | 1 320 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 318 900 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 841 648 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 681 956 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 419 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 370 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 266 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 135 762 Kč |
| IT | 1 | 78 529 Kč |
| Právní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |