Soukromá firma.
| Založeno | 30.09.1997 |
| IČO | 65040961 |
| Datová schránka | fnyh4y2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 86 636 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 | 86 636 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 1 | 86 636 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pelhřimovská sportovní s.r.o. | 1 | 64 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 1 | 64 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 156 000 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 57 112 Kč |
| Odpady | 1 | 12 342 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 156 000 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 3 | 69 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 4 | 225 454 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 199 003 Kč |
| Odpady | 11 | 123 420 Kč |
| Úklidové služby | 6 | 105 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 199 003 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 7 | 105 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 8 | 304 999 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 2 159 444 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 314 600 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 74 234 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 3 | 388 834 Kč |
| Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 169 417 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 4 | 558 251 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 7 | 247 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 7 | 247 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 7 | 247 203 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 7 | 37 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pelhřimov | 1 | 73 674 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 7 | 37 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 8 | 111 475 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 242 | 5 271 849 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 11 | 3 999 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 3 | 901 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Macháček | 3 | 901 450 Kč |