Soukromá firma.
| Založeno | 21.06.1999 |
| IČO | 65117310 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 4 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 62 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace | 1 | 62 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 1 | 62 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 290 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chlumec | 1 | 290 255 Kč |
| Dětský domov Česká Kamenice, příspěvková organizace | 1 | 66 487 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 2 | 356 742 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 430 629 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 143 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chlumec | 3 | 574 203 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 3 | 574 203 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 5 541 916 Kč |
| IT | 1 | 600 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 83 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chlumec | 3 | 1 283 229 Kč |
| Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace | 1 | 603 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 4 | 1 887 019 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 320 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 320 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 1 | 320 275 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 712 891 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace | 1 | 632 891 Kč |
| 2. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 2 | 712 891 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 41 | 17 599 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace | 1 | 164 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 1 | 164 124 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 11 | 3 202 749 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní muzeum v Děčíně, příspěvková organizace | 2 | 142 927 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 3 | 142 927 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jakub Doležal | 1 | 0 Kč |