Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1998 |
| IČO | 65268750 |
| Datová schránka | ajfk4vw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 72 smluv za celkem 71 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 922 722 Kč |
| Městské lesy Ivančice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 2 | 922 722 Kč |
| PAG STAV, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 5 361 804 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 922 792 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 5 361 804 Kč |
| Městské lesy Ivančice | 2 | 1 163 582 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 4 | 6 525 386 Kč |
| PAG STAV, s.r.o. | 1 | 922 792 Kč |
| Agro ZS Morava, společnost s ručením omezeným | 1 | 240 790 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 086 036 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 436 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 3 | 9 523 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 3 | 9 523 032 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 7 142 736 Kč |
| FOREST MERI s.r.o. | 1 | 1 436 996 Kč |
| IBAU CZ s.r.o. | 1 | 943 299 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 009 205 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 386 783 Kč |
| Finance | 1 | 1 113 067 Kč |
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 6 | 2 009 205 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 1 669 600 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 830 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 9 | 4 509 055 Kč |
| FOREST MERI s.r.o. | 1 | 2 009 205 Kč |
| Karel Smejkal | 1 | 0 Kč |
| DATO-FOREST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marcel Fráňa | 1 | 0 Kč |
| Anna Procházková | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Helma | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 719 001 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 3 698 354 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 0 Kč |
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 3 719 001 Kč |
| Městské lesy Ivančice | 5 | 3 698 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 7 | 7 417 355 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 3 698 354 Kč |
| Karel Smejkal | 1 | 0 Kč |
| DATO-FOREST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marcel Fráňa | 1 | 0 Kč |
| Anna Procházková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 273 377 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 490 099 Kč |
| Zemědělství | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 7 | 6 273 377 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 4 490 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 8 | 10 763 476 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 2 | 5 625 289 Kč |
| Aleš Brűckner | 1 | 394 460 Kč |
| IBAU CZ s.r.o. | 1 | 253 628 Kč |
| Marcel Fráňa | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Dočkal | 1 | 0 Kč |
| Anna Procházková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 320 994 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 1 286 956 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 763 129 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 411 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 263 700 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 6 | 2 725 185 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 2 320 994 Kč |
| Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 10 | 5 046 179 Kč |
| Traktorservis-ML, s.r.o. | 1 | 1 286 956 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 763 129 Kč |
| Ježek Jiří, Ing. | 1 | 411 400 Kč |
| Josef Gronych | 1 | 263 700 Kč |
| Městské lesy Moravský Krumlov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Anna Procházková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 9 454 744 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 339 564 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 346 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 7 722 024 Kč |
| Městské lesy Ivančice | 8 | 6 418 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 11 | 14 140 876 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 2 189 791 Kč |
| IBAU CZ s.r.o. | 2 | 1 789 194 Kč |
| FOREST MERI s.r.o. | 1 | 1 161 600 Kč |
| GreenMech, s.r.o. | 1 | 571 120 Kč |
| 1 | 360 580 Kč | |
| Regioprojekt Brno, s.r.o. | 1 | 346 568 Kč |
| ALNIO Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 124 727 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 25 | 8 108 646 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 96 800 Kč |
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 11 | 9 340 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 7 | 9 340 107 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 7 197 146 Kč |
| IBAU CZ s.r.o. | 2 | 1 927 581 Kč |
| Ing. Petr Dejmal | 1 | 118 580 Kč |
| ALNIO Group s.r.o. | 2 | 96 800 Kč |
| ULRICH - ŠPLÍCHAL s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| REAL-GRANT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Lavička | 1 | 0 Kč |
| František Chrást | 1 | 0 Kč |
| Bohuslav Dočkal | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 145 | 215 800 189 Kč |
| Zemědělství | 115 | 1 331 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 78 650 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 6 | 1 675 850 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 158 385 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské lesy Ivančice | 1 | 1 158 385 Kč |
| Petr Lavička | 1 | 484 000 Kč |
| František Chrást | 1 | 484 000 Kč |
| DATO-FOREST s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Technické služby CZ s.r.o. | 2 | 266 200 Kč |
| Bc. Radek Klouda | 1 | 78 650 Kč |