Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.04.1996 |
| IČO | 65277937 |
| Datová schránka | igfvsyd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 2 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CPA DELFÍN, příspěvková organizace | 1 | 109 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 1 | 109 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 199 993 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 199 993 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 112 278 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 2 | 312 271 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 150 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 73 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Milíčova 867, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| CPA DELFÍN, příspěvková organizace | 1 | 105 000 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 73 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 3 | 328 549 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Textilie | 1 | 84 036 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Luhačovice | 3 | 743 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 3 | 743 901 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 1 982 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín | 1 | 232 175 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 1 | 232 175 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 6 | 503 275 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 208 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace | 1 | 208 437 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 135 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 2 | 343 969 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 1 114 325 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace | 1 | 72 140 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAVER s.r.o. | 3 | 72 140 Kč |