Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.05.1996 |
| IČO | 65415680 |
| Datová schránka | aers4k4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 1 | 235 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 354 530 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 4 | 550 550 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 211 750 Kč |
| Město Milevsko | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 6 | 824 010 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 475 530 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 385 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 5 | 861 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 5 | 861 520 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 2 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 2 | 199 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Milevsko | 2 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 2 | 157 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 18 | 3 016 530 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 415 030 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 76 230 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 4 | 578 380 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 2 | 211 750 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 164 560 Kč |
| Město Milevsko | 1 | 64 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 8 | 1 018 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 3 524 730 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 104 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Strakonice | 2 | 304 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 2 | 304 315 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671 | 1 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 1 | 101 640 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 459 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Milevsko | 1 | 459 800 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. | 2 | 459 800 Kč |