Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 12.12.1996 |
| IČO | 65804325 |
| Datová schránka | sjkq7mf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 26 smluv za celkem 7 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 52 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 3 | 1 387 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sedláček s.r.o. | 1 | 1 335 146 Kč |
| Sportovně kulturní turistický spolek | 1 | 52 800 Kč |
| Richard Stacha | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 3 | 1 624 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RZM - stínící technika, s.r.o. | 1 | 1 438 913 Kč |
| Václav Bzenecký | 1 | 182 209 Kč |
| Candy Vend s.r.o. | 1 | 3 600 Kč |
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 3 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 858 753 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 97 647 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 497 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 8 | 1 544 198 Kč |
| TEDOS Mikulov s.r.o. | 1 | 97 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 8 | 1 641 845 Kč |
| Václav Bzenecký | 1 | 858 753 Kč |
| 3D FITNESS s.r.o. | 1 | 684 948 Kč |
| NDC ICT Solutions s.r.o. | 1 | 497 Kč |
| Mgr. Matěj Mihalík | 2 | 0 Kč |
| BEZPO-EKON s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Richard Stacha | 1 | 0 Kč |
| Bohdan Urbánek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 41 | 338 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 6 | 66 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TENTino s.r.o. | 1 | 66 807 Kč |
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 66 807 Kč |
| Box Mikulov, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Gabriela Virčíková | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Matěj Mihalík | 2 | 0 Kč |
| Jitka Kubánková | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 726 241 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 308 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 2 | 1 034 299 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 726 241 Kč |
| 1 | 308 058 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 789 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 789 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LKS, s.r.o. | 1 | 789 354 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 4 934 124 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 580 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 2 | 778 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MBQ-Mikulov a.s. | 1 | 580 183 Kč |
| KOVO PROKEŠ s.r.o. | 1 | 198 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 13 396 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 405 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mikulovská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 405 275 Kč |