Soukromá firma. zaniklý subjekt.
| Založeno | 21.10.1997 |
| Zaniklo | 15.07.2019 |
| IČO | 66753261 |
| Datová schránka |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 181 976 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 171 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 10 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lysá nad Labem | 3 | 181 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Milan Guman | 3 | 181 976 Kč |