Soukromá firma.
| Založeno | 09.03.1998 |
| IČO | 67185819 |
| Datová schránka | fbf23ak |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 2 | 270 502 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 85 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 | 270 502 Kč |
| Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice | 1 | 85 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 3 | 355 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 407 044 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 129 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 129 833 Kč |
| Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22 | 2 | 113 623 Kč |
| Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice | 1 | 66 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 4 | 310 248 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 3 | 322 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 3 | 322 667 Kč |
| Domov HVÍZDAL | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 4 | 322 667 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 75 587 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 75 587 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 1 | 75 587 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 101 163 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 101 163 Kč |
| Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43 | 1 | 67 548 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 3 | 168 712 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 253 059 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 | 253 059 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 3 | 253 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 | 1 | 76 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 1 | 76 499 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 5 | 535 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 5 | 535 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 5 | 535 548 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 56 | 6 089 931 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 101 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 4 | 348 732 Kč |
| Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 | 1 | 111 581 Kč |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 | 88 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Vokurka | 6 | 549 102 Kč |