Soukromá firma.
| Založeno | 17.06.2002 |
| IČO | 67632386 |
| Datová schránka | j6yn2r4 |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 314 000 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní lesnický institut | 1 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní lesnický institut | 1 | 72 000 Kč |