Soukromá firma.
| Založeno | 12.08.1998 |
| IČO | 68426810 |
| Datová schránka | r5tw8sb |
Všechny smlouvy: 4 smlouvy za celkem 370 216 Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 203 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHOMUTOVSKÁ BYTOVÁ a.s. | 1 | 203 570 Kč |
| Dětské centrum Pampeliška, příspěvková organizace | 1 | 83 323 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jitka Tothová | 2 | 286 893 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jitka Tothová | 1 | 83 323 Kč |