Soukromá firma.
| Založeno | 26.10.1998 |
| IČO | 68444249 |
| Datová schránka | jsnnu2r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 108 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 1 | 108 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štěpánek | 1 | 108 114 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní úřad Děčín, příspěvková organizace | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štěpánek | 1 | 363 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štěpánek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 834 900 Kč |
| Zemědělství | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní úřad Děčín, příspěvková organizace | 1 | 834 900 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štěpánek | 6 | 834 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa městských lesů Most, příspěvková organizace | 4 | 343 932 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štěpánek | 8 | 343 932 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 100 | 3 267 000 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Lesní úřad Děčín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní úřad Děčín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Michal Štěpánek | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 19 | 7 514 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní úřad Děčín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Štěpánek | 1 | 0 Kč |