Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí 4 podřízené organizace. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Ivana Kroutilová
změna 31.05.2021
| Založeno | 01.09.1999 |
| IČO | 69652503 |
| Datová schránka | u579rdg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 128 smluv za celkem 14 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
34,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jindřich Exler | 1 | 100 000 Kč |
| 24005088 | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 2 | 200 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 846 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 590 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 378 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 166 486 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 136 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 6 | 635 000 Kč |
| Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 325 000 Kč |
| Mgr. Kateřina Žalčíková | 1 | 255 000 Kč |
| Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace | 1 | 205 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 166 486 Kč |
| Jaroslav Malík | 2 | 160 000 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 136 000 Kč |
| Wellness Kuřim s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| Lavaro Relax s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| Lenka Slezáková | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 11 | 1 562 486 Kč |
| Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou | 1 | 378 600 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 176 400 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 2 483 860 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 611 050 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 462 069 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 350 000 Kč |
| Jiná energie | 1 | 252 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 108 900 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 96 724 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVK BUILDINGS s.r.o. | 5 | 640 695 Kč |
| A-MONT studio s.r.o. | 3 | 540 265 Kč |
| Jiří Juříček | 2 | 477 950 Kč |
| Jindřich Exler | 2 | 375 100 Kč |
| H - KLIMA, s.r.o. | 2 | 360 580 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 3 | 348 793 Kč |
| Miroslav Slanina | 3 | 317 020 Kč |
| Vlastimil Vojta | 2 | 266 200 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 252 000 Kč |
| Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace | 2 | 195 000 Kč |
| Mgr. Kateřina Žalčíková | 2 | 155 000 Kč |
| Wellness Kuřim s.r.o. | 1 | 125 000 Kč |
| A B H Design, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| MUSIL spol. s r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 11 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 30 | 4 279 603 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 85 000 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 10 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 24 | 4 942 850 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 049 980 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 608 250 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 278 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 106 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 79 060 Kč |
| IT | 1 | 47 880 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 78 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO POKORNÝ, s.r.o. | 2 | 1 049 980 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 4 | 368 000 Kč |
| VOLUMES BY LEZČATA s.r.o. | 1 | 278 300 Kč |
| Miroslav Slanina | 1 | 229 900 Kč |
| FADINGER s.r.o. | 1 | 190 000 Kč |
| H - KLIMA, s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Patro PUB s.r.o. | 2 | 128 250 Kč |
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 3 | 112 560 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 106 350 Kč |
| Roman Šikula | 1 | 100 000 Kč |
| Wellness Kuřim s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace | 1 | 52 000 Kč |
| Marek Malík | 1 | 47 880 Kč |
| Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Polabiny II, Pardubice | 1 | 27 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 18 | 2 834 960 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 112 500 Kč |
| Město Tišnov | 1 | 60 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 422 300 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 371 015 Kč |
| Jiná energie | 1 | 250 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 78 214 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 250 000 Kč |
| Jiří Juříček | 1 | 166 375 Kč |
| FADINGER s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Vlastimil Vojta | 1 | 120 000 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| H - KLIMA, s.r.o. | 1 | 84 640 Kč |
| TOP OFFICE spol. s r.o. | 1 | 78 214 Kč |
| Radniční sklípek Boží Dar s.r.o. | 1 | 73 000 Kč |
| Jaroslav Kopecký | 1 | 57 300 Kč |
| Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace | 1 | 55 000 Kč |
| Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Polabiny II, Pardubice | 1 | 27 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 11 | 1 176 529 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 337 994 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 77 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 64 977 Kč |
| IT | 1 | 47 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 162 000 Kč |
| Alemat.cz, spol. s r.o. | 1 | 99 764 Kč |
| Jiří Juříček | 1 | 76 230 Kč |
| IP Polná s.r.o. | 1 | 64 977 Kč |
| Koberův mlýn s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Marek Malík | 1 | 47 880 Kč |
| Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Polabiny II, Pardubice | 1 | 27 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 8 | 527 851 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 347 631 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 115 200 Kč |
| IT | 1 | 47 880 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 27 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 187 751 Kč |
| Jindřich Exler | 1 | 115 200 Kč |
| Alemat.cz, spol. s r.o. | 1 | 82 480 Kč |
| B & K TOUR, s. r. o. | 1 | 77 400 Kč |
| Marek Malík | 1 | 47 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 7 | 537 711 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 99 | 8 279 090 Kč |
| Jiná energie | 15 | 3 523 680 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 175 279 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 57 935 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 48 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 97 237 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 88 717 Kč |
| Agro-technická střední škola Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 892 Kč |
| Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Polabiny II, Pardubice | 1 | 32 670 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 9 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 7 | 324 131 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 53,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 162 | 22 334 661 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 44 | 4 036 616 Kč |
| IT | 22 | 1 063 415 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 508 469 Kč |
| IT Hardware | 1 | 292 675 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Juříček | 1 | 389 300 Kč |
| GARGANO CK s.r.o. | 2 | 321 100 Kč |
| A-MONT studio s.r.o. | 1 | 125 181 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 2 | 121 571 Kč |
| Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace | 1 | 62 188 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 10 | 1 369 949 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 65 984 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 65 984 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Inspiro - středisko volného času Tišnov, příspěvková organizace | 2 | 65 984 Kč |