Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1999 |
| IČO | 69764883 |
| Datová schránka | fe2hv4f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 108 smluv za celkem 63 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 162 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 8 | 1 800 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEKASS a.s. | 2 | 1 463 858 Kč |
| Středisko volného času - DOMEČEK HOŘOVICE | 1 | 169 400 Kč |
| NOVÁKOVA DÍLNA s.r.o. | 1 | 162 930 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 4 | 4 208 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 135 906 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 176 472 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 8 | 98 936 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 1 135 906 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 12 | 176 472 Kč |
| Město Hořovice | 2 | 98 936 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 3 | 1 234 842 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 176 472 Kč |
| VEKREMAN, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Jakub Hormandl | 4 | 0 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 2 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 4 775 680 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 833 150 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 133 933 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 790 637 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 285 395 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 135 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 79 134 Kč |
| Odpady | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 2 | 4 775 680 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 12 | 2 652 808 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 1 133 933 Kč |
| Město Hořovice | 3 | 262 909 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Městské kulturní centrum Hořovice | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 8 | 6 380 122 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 2 | 4 775 680 Kč |
| CROY s.r.o. | 1 | 1 833 150 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 285 395 Kč |
| Nadační fond Petra Koukala | 1 | 198 923 Kč |
| STAMAL SERVIS s.r.o. | 2 | 155 883 Kč |
| Audiolight sales s.r.o. | 1 | 100 322 Kč |
| VEKREMAN, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jakub Hormandl | 2 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 6 063 288 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 2 178 684 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 870 709 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 403 496 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 1 | 6 063 288 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 3 | 2 178 684 Kč |
| Město Hořovice | 3 | 910 982 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 2 | 254 870 Kč |
| Městské kulturní centrum Hořovice | 1 | 108 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 8 | 9 261 307 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 2 | 6 129 398 Kč |
| Ivana Križanová | 1 | 188 760 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 13 997 467 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 1 329 194 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 988 071 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 480 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 2 | 13 997 467 Kč |
| Město Hořovice | 5 | 1 249 194 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 1 | 988 071 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 480 000 Kč |
| Městské kulturní centrum Hořovice | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 10 | 15 806 661 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 2 | 13 997 467 Kč |
| Jiří Pergl | 1 | 988 071 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 67 | 204 618 556 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 3 181 761 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 473 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 3 | 5 927 076 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 2 | 2 004 466 Kč |
| Město Hořovice | 5 | 1 177 295 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 473 031 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 13 | 7 577 402 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 3 | 5 927 076 Kč |
| IMPULS-Leasing-AUSTRIA s.r.o. | 1 | 1 602 706 Kč |
| Hana Lisá | 1 | 401 760 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 17 | 7 714 562 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 3 382 455 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 1 528 145 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 149 325 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 5 | 8 343 697 Kč |
| Město Hořovice | 2 | 586 523 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 149 325 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 120 000 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HANES s.r.o. | 1 | 4 019 620 Kč |
| Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. | 1 | 2 649 900 Kč |
| Lenka Rožcová | 1 | 941 622 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 7 | 855 848 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 726 000 Kč |
| Mgr. Bc. Barbora Fialová | 1 | 6 555 Kč |
| HOŘOVICKÁ TEPLÁRENSKÁ, S.R.O. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 49 | 36 782 781 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 8 388 569 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 456 840 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 600 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 600 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 471 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 1 | 1 456 840 Kč |
| Město Hořovice | 4 | 955 285 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 600 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 600 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 9 | 2 155 285 Kč |
| MIKEŠ-CZ, s.r.o. | 1 | 1 456 840 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 600 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 236 068 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 600 000 Kč |
| Město Hořovice | 3 | 236 068 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 5 | 836 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 354 | 64 538 775 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 65 | 35 258 384 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 1 650 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 87 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 650 000 Kč |
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 1 | 600 000 Kč |
| Město Hořovice | 1 | 150 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 87 725 Kč |
| Městská mateřská škola Hořovice | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská správa bytového a nebytového fondu Hořovice | 8 | 2 560 325 Kč |
| HDHP66 s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |