Soukromá firma.
| Založeno | 03.01.2000 |
| IČO | 69913951 |
| Datová schránka | 99mmmay |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 17 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 120 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 608 784 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 1 | 120 093 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 2 | 728 877 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 272 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 272 242 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 1 | 272 242 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 273 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 154 678 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace | 1 | 119 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 2 | 273 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 297 681 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 1 | 297 681 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 114 950 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 107 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 1 | 114 950 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace | 1 | 107 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 2 | 222 794 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 547 428 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 1 | 316 960 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 1 | 116 584 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace | 1 | 113 885 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 3 | 547 428 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 503 970 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 58 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 3 | 503 970 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 1 | 58 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 4 | 562 655 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 101 | 16 727 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace | 2 | 297 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Klabeneš | 2 | 297 900 Kč |