Soukromá firma. Pobočný spolek.
| Založeno | 02.12.1999 |
| IČO | 70157031 |
| Datová schránka | tcfhi8v |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 228 980 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 121 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 107 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Svitavy | 2 | 228 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český kynologický svaz ZKO Svitavy - 103 | 2 | 228 980 Kč |