Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 6 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Roman Petružela
změna 01.08.2018
| Založeno | 01.07.2000 |
| IČO | 70238928 |
| Datová schránka | najxjgm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 17 mil. Kč;
8,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 690 571 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 600 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 540 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Josef Staněk | 1 | 600 000 Kč |
| Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 540 000 Kč |
| embex s.r.o. | 3 | 219 784 Kč |
| Fipat floor s.r.o. | 1 | 98 706 Kč |
| Lindha a.s. | 1 | 90 000 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 87 974 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 70 180 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 62 870 Kč |
| Richard Machula s.r.o. | 1 | 61 057 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 11 | 1 830 571 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 457 984 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 399 754 Kč |
| IT Hardware | 1 | 170 168 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fipat floor s.r.o. | 1 | 399 754 Kč |
| J&H facility group s.r.o. | 1 | 170 168 Kč |
| embex s.r.o. | 1 | 148 493 Kč |
| DoMa elektro s.r.o. | 1 | 129 751 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 103 697 Kč |
| SYNERGY, spol. s r.o. | 1 | 76 044 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 6 | 1 027 907 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 718 894 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 378 511 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 140 485 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Antonín Marek | 1 | 343 640 Kč |
| Jaroslav Pavliš | 1 | 253 047 Kč |
| REKONOM VM s.r.o. | 1 | 250 028 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 140 485 Kč |
| DoMa elektro s.r.o. | 1 | 125 226 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 64 464 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 61 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 25 000 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 8 | 1 262 890 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 853 815 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 323 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fipat floor s.r.o. | 1 | 603 815 Kč |
| Gastro Podzemný s.r.o. | 3 | 197 799 Kč |
| Antonín Marek | 1 | 150 000 Kč |
| J&H facility group s.r.o. | 1 | 126 106 Kč |
| REKONOM VM s.r.o. | 1 | 99 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 7 | 1 177 720 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 9 553 671 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCHYTIL s.r.o. | 1 | 9 312 881 Kč |
| PAVELA s.r.o. v likvidaci | 1 | 240 790 Kč |
| RTS,a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 3 | 9 614 171 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 471 289 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 236 555 Kč |
| IT | 1 | 85 334 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPV Energetický servis s.r.o. | 1 | 236 555 Kč |
| J&H facility group s.r.o. | 1 | 185 434 Kč |
| Tomáš Buberník | 1 | 145 478 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 85 334 Kč |
| Zdeněk Cahlík | 1 | 79 836 Kč |
| Vít Pořízka | 1 | 60 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 6 | 793 178 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 354 957 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 300 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 178 959 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 14 | 783 916 Kč |
| Plavecká škola Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 356 670 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Vladimír Buš | 3 | 356 670 Kč |
| embex s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 4 | 356 670 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 121 | 31 080 919 Kč |
| IT | 31 | 910 872 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 303 304 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jitka Sigmundová | 1 | 128 421 Kč |
| MEGASAT s.r.o. | 1 | 97 000 Kč |
| Vít Pořízka | 1 | 77 883 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 57 532 Kč |
| TKR Jašek, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 2 | 0 Kč |
| Marika Holášová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Valašské Meziříčí | 5 | 360 836 Kč |
| CZT Valašské Meziříčí s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |