Soukromá firma. Zájmové sdružení právnických osob.
| Založeno | 01.01.2014 |
| IČO | 70630097 |
| Datová schránka | kwedmwr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 131 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 13 600 000 Kč |
| Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 61 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 2 | 13 661 750 Kč |
| Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace | 1 | 61 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 500 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 4 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 500 000 Kč |
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 4 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 3 | 1 504 400 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 6 861 486 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 6 861 486 Kč |
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 3 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 2 | 6 865 286 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 20 527 266 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 13 600 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 6 927 266 Kč |
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 3 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 3 | 20 531 066 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 187 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Slezská univerzita v Opavě | 2 | 187 704 Kč |
| Slezský fotbalový club Opava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 3 | 187 704 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 60 216 870 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 29 991 640 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 6 000 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 5 | 96 204 910 Kč |
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 3 600 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Městský aquapark Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 9 | 96 208 510 Kč |
| Bernatík Lubor, JUDr., advokát | 1 | 29 988 040 Kč |
| Městský aquapark Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 29 988 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 100 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 344 100 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 3 100 000 Kč |
| Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě | 1 | 252 200 Kč |
| Slezský fotbalový club Opava a.s. | 1 | 161 439 Kč |
| Centrum rodinné podpory, příspěvková organizace | 1 | 91 900 Kč |
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 8 | 3 605 539 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 50 | 304 711 259 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 98 | 240 029 120 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 10 | 638 953 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 90 000 Kč |
| Energie | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 2 | 773 050 Kč |
| Městský aquapark Kravaře, příspěvková organizace | 3 | 638 953 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 101 242 Kč |
| Centrum rodinné podpory, příspěvková organizace | 1 | 90 000 Kč |
| Centrum volného času Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 9 | 1 603 245 Kč |