Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petr Krist
změna 05.08.2024
| Založeno | 01.07.2000 |
| IČO | 70833672 |
| Datová schránka | f2vms8w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 119 smluv za celkem 23 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
8,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valašské pohybovky, z.s. | 1 | 150 000 Kč |
| Centrum duševního zdraví a terapie Scholaris z.s. | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 210 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 877 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 508 965 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 135 050 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 128 195 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 104 998 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 78 750 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 77 319 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 1 | 1 877 000 Kč |
| PC STAR s.r.o. | 3 | 613 963 Kč |
| Pavel Ehrlich | 1 | 257 200 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 135 050 Kč |
| TERMOLUX, s.r.o. | 1 | 128 195 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 122 175 Kč |
| Zdeňka Mikesková | 1 | 89 410 Kč |
| Valašské pohybovky, z.s. | 1 | 78 750 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 77 319 Kč |
| ibob s.r.o. | 1 | 71 811 Kč |
| RAAB Computer s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Kroměříž | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 14 | 3 373 823 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 135 050 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 486 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 393 108 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 142 205 Kč |
| Kancelář | 1 | 60 438 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 1 | 1 486 000 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 314 358 Kč |
| Vodo - Topo - Plyn - Křížek s.r.o. | 1 | 167 580 Kč |
| AB COM CZECH, s.r.o. | 1 | 142 481 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 142 205 Kč |
| Pavel Ehrlich | 1 | 124 388 Kč |
| Aleš Lapčík | 1 | 123 799 Kč |
| VASMI trade, s.r.o. | 1 | 99 714 Kč |
| Valašské pohybovky, z.s. | 1 | 78 750 Kč |
| KASL, spol. s r.o. | 1 | 60 438 Kč |
| PC STAR s.r.o. | 1 | 59 967 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Horák - Truhlářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JCV FOOD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 14 | 2 657 475 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 142 205 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 198 000 Kč |
| IT Hardware | 4 | 822 472 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 506 028 Kč |
| Nábytek | 2 | 344 828 Kč |
| IT | 1 | 243 284 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 201 325 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 121 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 67 010 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 2 | 3 198 000 Kč |
| RAAB Computer s.r.o. | 5 | 845 318 Kč |
| Alza.cz a.s. | 3 | 296 436 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 265 038 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 226 628 Kč |
| Horák - Truhlářství s.r.o. | 1 | 224 828 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 201 325 Kč |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Kroměříž | 1 | 169 200 Kč |
| bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Pavel Ehrlich | 1 | 120 000 Kč |
| Plavecká a sportovní akademie s.r.o. | 1 | 110 200 Kč |
| Karel Jaroš | 2 | 97 057 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 | 85 729 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 67 010 Kč |
| David Bělík | 1 | 66 850 Kč |
| A Alternativ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TAKTIK International s.r.o. , organizační složka | 1 | 0 Kč |
| Ing. Irena Roztočilová | 1 | 0 Kč |
| ORAMIC spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ondřej Dostalík | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 29 | 5 893 292 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 2 | 201 325 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 23 | 2 535 883 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 283 510 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 2 | 147 330 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 136 180 Kč |
| Pavel Ehrlich | 2 | 122 089 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| A Alternativ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Eggs s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 8 | 269 419 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 136 180 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 843 250 Kč |
| IT | 8 | 1 702 988 Kč |
| Kancelář | 15 | 1 598 460 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 565 221 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 200 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 429 347 Kč |
| IT Hardware | 1 | 195 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 68 728 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 2 | 1 843 250 Kč |
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 1 | 1 200 000 Kč |
| Prekt service s.r.o. | 1 | 1 175 394 Kč |
| Axiom line spol. s r.o. | 1 | 667 856 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 429 347 Kč |
| RAAB Computer s.r.o. | 1 | 195 600 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 68 728 Kč |
| TESAŘ - mražené s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Dalibor Šíma | 1 | 0 Kč |
| Leopold Skýpala | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 13 | 3 736 925 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 2 | 1 843 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 37 | 56 727 000 Kč |
| Dary a dotace | 29 | 12 902 752 Kč |
| IT Hardware | 50 | 11 218 162 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 15 | 3 005 578 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 22 | 1 491 398 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 50 227 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 529 Kč |
| Pojišťovací služby | 22 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 2 | 2 400 000 Kč |
| RAAB Computer s.r.o. | 2 | 529 430 Kč |
| Zdeněk Nezdařil | 2 | 147 775 Kč |
| VKUS-BUSTAN s.r.o. | 1 | 50 227 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 151 Kč |
| Plavecká a sportovní akademie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Česká republika, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| A Alternativ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Jiří Bardoděj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 15 | 3 127 582 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 134 | 7 895 202 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 453 508 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 81 631 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| XEVOS Solutions s.r.o. | 1 | 453 508 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 81 631 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Jaroslav Hýzl | 1 | 0 Kč |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 4 | 453 508 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 81 631 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mobily, smart zařízení | 8 | 734 984 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 88 200 Kč |
| Zemědělství | 1 | 63 600 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 6 | 151 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 88 200 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 63 600 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 105 840 Kč |
| Telco | 16 | 0 Kč |
| Energie | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 3 | 105 840 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 105 840 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |